За пару днів закінчується непростий для України 2017 рік. Продовжується війна з російським агресором, продовжують вмирати на полі бою і вдома від отриманих на фронті ран Українці. Гинуть і наші земляки – миронівчани. Земля їм пухом і вічна шана. А ми маємо турбуватися про їхні родини – батьків. вдів та діток – сиріт, маємо підтримувати не тільки спомином і добрими словами, а й конкретною адресною допомогою, в тому числі і перед святами.

Турбується і пам’ятає за земляків на фронті і їх сім’ї вдома депутат Київської облради від Анатолій Степанович Даниленко. Два дні тому з передової повернулись друзі – волонтери з його команди, що відвозили новорічні гостинці на буремний схід – в саме горнило війни: “Даруємо подарунки і загадуємо бажання про мир в Україні: Білоцерківський НАУ у фронтовому місті“. Анатолій Степанович не зміг цього разу поїхати волонтером, трохи прихворів і ще не вилікувавшись остаточно боровся за делекобійників на дорогах Карапишів та Олександрівки: “А Даниленко: “… на Миколая було геть не сумно, разом з далекобійниками “святкували” в Карапишах та Олександрівці“.

А 26 грудня цього року за його дорученням в сім’ї загинувших на фронті та померлих від отриманих ран вдома наших земляків привезли новорічні дарунки і привітали З Новим Роком та Різдвом Христовим.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити