Напевно немає в Миронівці жодної сім’ї, котру не зачепила б смертельним подихом Друга світова війна. Багато загиблих, поранених, овдовілих і осиротілих.   Вся Україна стала епіцентром бойових дій в роки Великої Вітчизняної. За перемогу над нацизмом український народ заплатив дорогу ціну. Україна втратила п’яту частину населення, на фронті загинули 1,3 млн українців, окупанти знищили 1 млн 366 тис. військовополонених і 3,9 млн мирних жителів, на примусові роботи до Німеччини було вивезено близько 2,5 млн осіб.

За помилки. зажерливість і злочини політиків завжди платять прості люди – своїми життями, здоров’ям, благополуччям.

Тож 22 червня 1941 року – одна з найсумніших дат в історії України – День пам’яті і скорботи – день початку Великої Вітчизняної війни.
Цей день нагадує нам про всіх загиблих в боях, закатованих у фашистській неволі, померлих у тилу від голоду і поневірянь. Ми сумуємо за всіма, хто ціною свого життя виконав святий обов’язок, захищаючи в ті суворі роки нашу Вітчизну.
Рано вранці 22 червня 1941 роки без оголошення війни фашистська Німеччина напала на Радянський Союз, завдавши масованого удару по військовим і стратегічних об’єктів і багатьом містам. Так почалася Велика Вітчизняна війна, яка тривала 1418 днів і ночей, і в якій СРСР втратив близько 27 мільйонів чоловік, але зміг вистояти.

Можна багато дискутувати про причини і наслідки цієї страшної війни, але це не поверне вдовам чоловіків полеглих на полі бою, дітям батьків загинувших на полях війни, матерям не повернувшихся з горнила боїв дітей.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити