Ввечері, на Трійцю, вирішили прогулятись по місту. Гріх було не піти – погода просто чудова, не спекотно, сонячно, легенький вітерець.

На жаль, домашні йти полінились, тому гуляв по місцям відпочинку Миронівки (в “пітєйні” заклади не ходили) з подругою по імені Боня. Симпатична дівчинка – туркменка, з племені Алабаїв.

В Миронівці сьогодні є де погуляти, дякуючи старанням міського голови Віталія Савенка та депутатів міськради.

Враження від спілкування з жителями міста – дуже приємні люди, з гарною освітою, без комплексів, достатньо скромні в своїх бажаннях. Люблять і гордяться своїм містом, ніде  сміття, порожніх пляшок, недопалків в місцях відпочинку немає (кінець другої доби святкування!!!). Розмовляють вільно, хорошою українською мовою, камери не соромляться. Відпочивають сім’ями, алкоголем не зловживають (п’яних чи навіть просто добре випивших не зустрів в місті). До міського голови звертаються доброзичливо і в цілому оцінюють роботу влади міста позитивно:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

sixteen − two =

Очистити формуВідправити