9 листопада в Миронівській районній лікарні побували члени госпітальної ради Білоцерківського госпітального округу Київської області.

По результатам огляду можна з впевненістю сказати що Миронівська ЦРЛ одна з кращих в Київській області і розмова може вестись лише про розширення лікувальної бази, оновлення наявного нині обладнання лікарні більш сучасним та подальше розширення. а не скорочення, чи навіть закриття лікувального закладу.

Детально про стан і переваги нашої лікарні в порівнянні з іншими лікувальними закладами Київської області в відеоінтерв’ю розповіла депутат Київської облради, голова постійної комісії облради з питань охорони здоров’я Наталія Володимирівна Бігарі.

Голова Миронівської РДА Ігор Чорногод зауважив: ” … незважаючи на відсутність фінансування з обласного бюджету, ми самостійно оновлюємо обладнання лікарні і забезпечуємо всі інші необхідні видатки на розвиток і існування Миронівської ЦРЛ з місцевого бюджету. Ми в змозі утримувати всю наявну інфраструктуру і розвиватись самостійно, без дотацій та субвенцій”.

В той час, коли члени госпітальної ради оглядали лікарню, Анатолій Степанович Даниленко спілкувався з персоналом Миронівської ЦРЛ. Прозвучало  вже традиційне запитання: “… що потребуєте і чим можу допомогти?”  Медики хірургічного відділення озвучили своє бажання.

Анатолій Степанович, звичайно, не чарівник, але трохи може… Через тридцять хвилин бажання було виконано – хірургічне відділення лікарні отримало новий водонагрівач хорошої комплектації і належної якості.

Вітаємо персонал та керівництво Миронівської ЦРЛ з високою оцінкою їхньої діяльності, якістю наявного в них медичного обладнання та високим рівнем професійної підготовки, що було озвучено членами госпітальної ради Білоцерківського госпітального округу після огляду лікарні в Миронівці.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити