Можливо буду звинувачений в необ’єктивності, але буду відвертим – з всіх шкіл району мені найбільше імпонує Миронівська N3. Головна причина цього – повага педагогів та директора школи до дітей. Не декларації про те, що діти особистості і їх потрібно поважати, а практичне виконання партнерства в відносинах педагога і дитини.

Скажу відверто, що мені, як і переважній більшості моїх однолітків, в демократичності радянської школи не повезло. Тоді “кадри рішали все” і підбирали їх специфічно – як для колонії малолітніх злочинців. Комендант гауптвахти в військовому училищі, де я навчався після школи, не дуже відрізнявся манерою поводження з арестантами від поведінки директора школи з учнями де я навчався до військового училища

Можливо тому для мене і цікава Миронівська ЗОШ N3 саме своєю демократичністю, адже добрим словом можна досягти набагато більше, ніж примусом, а тим більше з дітьми.

В школі навчаються я і педагоги і діти. Педагоги підвищують професійні навички, що б відповідати динамічним змінам в освітньому процесі, а дітей навчають працювати в колективі і навичкам самостійного життя.

Минулого року розпочали глобальні ремонтні роботи, щось встигли закінчити, основне продовжать цього року. Не цураються школи ні Миронівська райрада, ні РДА. Частий гість в школі і депутат Київської обл ради Анатолій Степанович Даниленко – саме за його підтримки і ініціативи відбувається фінансування та організіція практично всіх глобальних проектів в школі.

Прошу до уваги відео директора Миронівської ЗОШ N3 Корнієнка Олександра Григоровича:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

5 − two =

Очистити формуВідправити