Учні нашої школи Соляник Ірина (11 кл.), Шпак Дмитро (9-Б кл.), Собко Валерія (8-Б кл.), Угнівенко Ірина (7-Б кл.), Кирилишина Лілія (6-А кл.) разом з вчителями образотворчого мистецтва Жуковською Інною Валентинівною та трудових технологій Крутоголов Наталією Леонідівною підготували роботу для участі у сьомому щорічному Всеукраїнському “Фестивалі писанок – 2017», який буде проходити у місті Києві з 13 квітня по 24 квітня 2017 року на Софійській та Михайлівській площах і Володимирському проїзді. Цей конкурс відбувається під егідою громадської організації «Столичні ініціативи».
«Всеукраїнський фестиваль писанок» – великий мистецький проект, що відроджує вікові традиції писанкарства та є традиційним невід’ємним атрибутом свята Великодня для киян та гостей столиці. Метою даного фестивалю є популяризація українських традицій, розвиток і поширення українського писанкарства як художнього явища і культурного феномену, виховання у дітей поваги до національної культури та історії нашого народу.
Щороку фестиваль об’єднує усі області країни навколо писанкарства та представляє під відкритим небом унікальну колекцію рукотворних шедеврів. Програма заходу передбачає розміщення на локаціях різноманітних арт-об’єктів, інсталяцій та проведення соціально-культурних заходів, а також наступних конкурсів: конкурс “Народна писанка”: “Традиційна” та “Сучасна”; конкурс “Великодня паска”; проект “585 художників”.
Ми пишаємося, що учні та вчителі нашої школи долучилися до цього мистецького свята.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити