5-го травня в Миронівському РБК відбувся святковий концерт та виставка робіт юних художників Миронівської школи мистецтв – школі виповнилось 50 років!!!

Ми чомусь завжди бачимо в основному виступи юних музикантів, танцюристів, співаків, а інші наші юні дарування та їх педагоги, залишаються поза увагою. А там, досить часто, вкладено дітками в свої роботи часу і енергії нітрохи не менше, а насправді більше ніж в інших, більш показових видах мистецтва. Тому спробую показати Вам роботи юних художників Миронівського краю та коротке інтерв’ю перед святковим концертом “Тата” художників району Кутіля Олександра Семеновича.

“Татом” назвав Олександра Семеновича тому, що відноситься до своїх вихованців, як до рідних дітей, вкладає в них хист і душу, разом з ними переживає весь їхній період становлення, знає про своїх вихованців те, що досить часто, діти не кажуть вдома батькам. Дає поради і творчі і життєві. Як наслідок напруженої терплячої роботи має багато, нині вже маститих художників, архітекторів. скульпторів і інших творчих людей, яким ставив свого часу тремтячу дитячу руку з пензлем.

Ця робота з дітьми не дає великих статків – це поклик душі, це від бога доручення – дати дітям те, що колись здобував сам, ціною помилок і втрати часу, побачити в дитині іскру божу і не дати їй згаснути, а виплекати творче полум’я у вихованця.

Колеги пана Олександра в художній академії і в інших вищих та середніх спеціалізованих художніх закладах освіти відзначають дуже високий рівень підготовки юних художників з Миронівського району: “,,, майже неймовірний для периферії”.

Тому першим відео пропоную переглянути саме юних художників району і їхнього Вчителя з великої букви Кутіля Олександра Семеновича.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити