На вході до школи пам’ятна дошка загиблому учаснику АТО Слободяник Вадиму з свіжими квітами. На вхідних дверях плакат, який налаштовує на хороший настрій і дружні відносини. Можна сказати що не це є головним в школі, але з добра і поваги починається все позитивне в житті – і дорослих і дітей.

Ми багато говоримо на тему шкільної освіти – багато що там треба міняти, багато в чому допомагати, щоб ці зміни реально відбулись, а не лишились тільки розмовами. Але не лише результат ЗНО є критерієм оцінки роботи педагогів, головне напевно навчити учня вмінню самостійно вчитись в подальшому, вже після закінчення школи, сформувати за роки навчання особистість, не ламати дитям психіку, а з відчуттям поваги до неї прищепити їм вміння поважати себе і людей поруч.

В Миронівській середній школі N 3 саме цим і займаються директор школи і педагогічний колектив. Звичайно є проблеми, є “непрості діти” і не менш “складні” батьки в дітей. Є різне – і хороше і не геть, але рухаються вперед, вчать дітей добру. шукають розумні компромісні рішення з батьками учнів. Відносини з дітьми і батьками будують не на авторитарності і розмірі “благочинного внеску”, а на партнерстві, тому й приходять діти в школу і після її закінчення, через десятиліття ведуть в школу дітей. а потім і онуків.

Допомагають школі і районна влада і спонсори. На жаль, сьогодні місцеві органи влади, суттєво обмежені в своїх можливостях фінансування шкіл, не їхня в тому вина…

Тож звертається директор школи Корнієнко Олександр Григорович до всіх хто може допомогти школі

От і сьогодні в школу в черговий раз вранці завітав депутат Київської обласної ради Даниленко Анатолій Степанович. По результатам візиту незабаром в школі планується збудувати новий спортзал, замінити покриття і необхідні конструкції даху школи, утеплити стіни, зробити сучасні водовідводи і прифундаментне покриття грунту. І це лише глобальні роботи, а там по мірі виконання основних буде виконано і супутні роботи – осучаснять шкільні туалети (виконають вентиляцію). в необхідних місцях оновлять плитку, та всього і не порахуємо сьогодні.

Про школу, про дітей, про амбітні плани щодо школи в інтерв’ю директора Миронівської ЗОШ N3 Корнієнка Олександра Григоровича:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити