Нікому не секрет,що найважливішим питанням сьогодення для миронівчан є майбутні вибори до місцевої ради. З поміж багатьох політичних сил та кандидатів важко обрати потрібну для міста людину. Я вважаю, що для вирішення багатьох проблем Миронівки потрібні люди, які не мовчать, а показують недоліки і шляхом обговорення вирішують їх. Я, кандидат у депутати до Миронівської міської ради від Радикальної Партіï Олега Ляшка. Наш очільник справді людина, яка не мовчить! Я був депутатом місцевої ради попереднього скликання, і хочу вам сказати, що Миронівка за ці чотири роки стала ще кращою. Мною були підтримані проекти, щодо ремонту доріг та освітлення вулиць, встановлення місць відпочинку, очищення ставка від сміття та вирішення багатьох комунальних проблем. Я особисто підтримав рішення, щодо встановлення тренажерів на стадіоні та покращення футбольного полотна. У нашому місті є гроші, але їх треба скеровувати у потрібне русло!
 У цьому році я знову балатуюся у депутати до Миронівської міської ради, адже хочу продовжити свою роботу. 
Наша політична сила у Миронівці представлена людьми різних професій. Це керівники організацій, приватні підприємці, працівники фінансових установ, працівники освіти та культури, лікарі. Вони знають проблеми у кожній сфері своєї діяльності і будуть вирішувати їх на місцевому рівні.
 Я і мої однопартійці щиро віримо у вашу підтримку. Без неї у нас нічого не вийде.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

18 − seven =

Очистити формуВідправити