Колись сільський голова Карапишів Сергій Руденко сказав наступне: “… Миронівка містом і районним центром стала випадково і лише тому, що там збудували цукровий завод і залізничий вузол”. Не буду заперечувати Сергію Васильовичу, все могло б бути і інакше, ніж є сьогодні…

Але історія не має зворотнього відліку і незабаром місто Миронівка відзначить чергову річницю і півстолітній ювілей в якості не села, а міста.

В день свята міською радою в Миронівці заплановано багато цікавого. Свій дарунок жителям міста буде і від нашого Депутата Анатолія Степановича Даниленка (тримає в таємниці і мовчить).

Міський голова Миронівки Віталій Миколайович Савенко не дуже мав бажання анонсувати все що заплановано для свята в Миронівці, але все таки про деякі плани щодо святкувань розповів (далеко не все – відчуваю, що саме головне все таки не озвучив…):

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

fourteen − 4 =

Очистити формуВідправити