• atskava
  • robota-za-kordonom
  • atsukraine

6-річна маленька хіп-хоперша з Миронівки всіх присутніх в залі вразила імпровізацією
6-річна учасниця Нана Притула здивувала своєю чесністю. Дівчинка зізналася, що прийшла на сьомий кастинг «Україна має талант Діти-2», щоб виграти багато грошей і купити собі будинок, машину і собаку. Малятко вразила не тільки своїми мріями, але і хіп-хопом. Більш того, виступ Нани було повною імпровізацією.
«Це була імпровізація або тобі хтось ставив цей танець?» – запитав Дзідзьо. Дівчинка зізналася, що її номер не був постановочним. «Це вона сама від себе так танцює, щоб ви розуміли. Я тобі кажу так! », – з захопленням сказав суддя.

Ігор Кондратюк і Слава Фролова теж відзначили, що Нана неймовірно талановита. Члени журі привітали дівчинку з трьома «так». Після успішного кастингу щаслива танцівниця вже готується до наступного етапу відбору і вірить, що її мрія на проекті збудеться.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити