Два тижні тому на сайті ми опублікували статтю ““Непублічний” Анатолій Даниленко (невідомі епізоди з діяльності відомої людини)“. Сьогодні пропонуємо Вашій увазі продовження історії з покупкою автомобілів в зону АТО та розповідь учасниці даної акції:

ВЕЛИКИЙ ПАТРІОТИЗМ ТЕНДІТНОЇ ЖІНКИ

Трагічні події останніх років стали принагідним поштовхом і внутрішньою потребою для прояву доброти й милосердя. Того внутрішнього поштовху, який здатен протистояти нищівній силі війни. Тому душа свідомого українця, який зв’язаний зі своєю державою духовно й генетично, неодмінно повинна відгукнутися на біль і трагедію ближнього. І, як показує досвід, із незначних зусиль кожної людини виростає велика й неоціненна підтримка та допомога. Тут не важливо, на Сході ти чи на Заході, чоловік ти чи жінка, важливим є усвідомлення війни як спільного горя, а потреби в допомозі – як свого людського обов’язку.

Сьогодні я висловлюватиму слова вдячності неймовірній людині, молодій, тендітній і добрій жінці, обшир душі якої повсякчас наповнюється добром і співчуттям до людей. Творча натура цієї непересічної особистості поєднується із незламним характером і неабиякою відвагою. Ця жінка – Кравець Наталія Анатоліївна, кореспондент районної газети «Вісник Кагарличчини». Вона втілює в собі найкращі риси української журналістики й високої відданості справі. Людина, яка знає ціну інформаційного сюжету, адже робота в гарячих точках – завжди ризик і небезпека. Пані Наталія бачить війну зблизька: постійно перебуває на фронті, висвітлює побут і патріотизм від рядового солдата до офіцера. Тому вирішення проблем і задоволення потреб українських захисників на фронті стали нашим з нею спільним завданням.

Нещодавно ми з пані Наталею, не дивлячись ту фінансову скруту, що склалася нині, віднайшли кошти й придбали всюдихід марки «Mercedes» для більш оперативної та мобільної діяльності наших воїнів. Усвідомлюючи масштаби потреб, ми прагнемо полегшити перебування наших військових  у найгарячішій точці країни, де ситуація особливо загострюється в передзимовий період. Адже тут захищають спокій мирного населення наші діти, учні, батьки, захисники й патріоти своєї держави.

Я вдячний пані Наталії за те, що вона ніколи не стояла осторонь будь-яких проблем українця:  будь він на Сході, Заході, Півночі чи на Півдні. Бо ж Україна там, де українці, неважливо, які умовні межі чи міцні мури прагнуть нас розмежувати. Ми  робитимемо це постійно, для всіх і за будь-яких умов, ніколи не шукаючи приводу й нагоди для підтримки.

З великою вдячністю та найкращими побажаннями в житті, творчості та волонтерській діяльності!               А. Даниленко

P. S. А тепер пропонуємо статтю в Facebook написану пані Наталією про волонтерську акцію з поставки автомобілів нашим воїнам в зону війни:

Волонтерський дует із ректора університету і журналістки

Ось цю автівку, яку ми придбали для роботи воїнів 1-ї окремої штурмової роти Правого Сектора на сході, доправлятимемо днями.

До речі, вона вже має трошки інший вигляд – у кольорі матового хакі, гадаю, на фронті, виконуючи важливі завдання, буде саме те!

P.S. Анатолію Степановичу Даниленку, ректору Білоцерківського національного аграрного університету:
щиро дякую за довіру і партнерство.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити