Три тижні тому, перед Великодніми святами, наш волонтер – Миронівчанин Олег Содель був разом з Анатолієм Степановичем Даниленком та командою волонтерів з Білоцерківського  аграрного університету в зоні АТО, в Мар’їнці.

Пройшло всього три тижні, але якщо проаналізувати матеріали ЗМІ з тегом Мар’їнка – то Ви побачите, що там дійсно ВІЙНА, не АТО, а ВІЙНА.

Прошу перегляньте: “Все по темі “Мар’їнка” – це лінія фронту, там гинуть і дістають поранення наші військові і мирне населення, в тому числі і діти, з дарунками до котрих їздили наші волонтери.

Війна це завжди ризик, куля і снаряд не ділять цілі на цивільні і військові – за ці три тижні було обстріляно школу де були волонтери, дитячий садок, не кажучи вже про хлопців на передку – є загиблі. є поранені.

Це далеко не перша волонтерська поїздка в зону війни Анатолія Даниленка, там його вже добре знають і завжди чекають. І це не просто слова, на відео буде видно по реакції дітей в дитсадку, учнів і педагогів у школах, людей на вулиці і бійців на передовій – наскільки вони ждуть підтримки з “Великої Землі”, наскільки вони раді, що про них піклуються і пам’ятають.

В Мар’їнці Анатолію Степановичу Даниленку вручили подяку від військово – цивільної адміністрації”… за доброчинність, співпрацю, неоціненну допомогу дітям та мешканцям міста Мар’їнка, за промінь тепла, подаровану надію, радість та посмішки. Від усього серця бажаємо здоров’я, злагоди, душевного здоров’я та достатку. Низький уклін вам за натхненну і самовіддану працю, за Ваше відношення і розуміння.

Ось так щиро і чесно жителі Мар’їнки оцінили те, що робить для них Анатолій Степанович (сам він не дуже охоче розповідає про свою благочинність – такий він є і навряд чи вже зміниться).

Олег Содель не вперше ділиться з нами своїми відео з волонтерських поїздок, матеріали завжди цікаві і актуальні, не можна дивитись і бути байдужим – бере за живе. як кажуть.

Прошу до вашої уваги відео Олега з волонтерської поїздки в Мар’їнку:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити