Всі Миронівчани добре знають нашого “народного депутата в вигнанні” Олександра Онищенка.

Майже Робін Гуд (по українськи) – забирав гроші в бідних та носив багатим…

Вчора арештували близького знайомця (не вірю. що не знайомі – безпричинно реферанси, що опишу нижче не робляться).

2 березня детективи Національного антикорупційного бюро України вручили голові Державної фіскальної служби України Роману Насірову повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).
Про це 3 березня на брифінгу заявив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.
Слідство вважає, що Насіров протягом 2015-2016 років, діючи в інтересах народного депутата України Олександра Онищенка, дав керівникам регіональних і територіальних органів ДФС незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу

ТОВ «Фірма« Хас », ТОВ« Карпатнадраінвест », ТОВ «Надра Геоцентр». Всі фірми зареєстровані в м. Миронівка

 

«Платежі не сплачувались – і знову приймалося рішення про відстрочення, в деяких випадках навіть клопотання об’єктів господарювання ще не надходило, а рішення про розстрочення вже було прийнято», – підкреслив керівник НАБУ.
Він зазначив, що є ряд інших доказів, які вказують на те, що ці рішення є незаконними, однак він не має процесуального права їх розголошувати.
Спеціалізована антикорупційна прокуратура має намір клопотати про обрання Насирова запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.
Кабінет міністрів відсторонив Романа Насирова від займаної посади голови ДФС.

І тут виникає питання – а хто в Миронівці так старанно допомогав Романичу? Чому наші місцеві прокурори, податківці, співробітники СБУ мовчали і цим вже порушували законодавство?

Некомпетентні? чи просто трохи страшно було?

І далі знову риторичне питання, а хто буде покараний (хто з наших буде сидіти)?

Прошу уважно подивитись відео нижче, всі про це вже забули, і як про Олександра Романича відзиваються посадові особи Миронівського району…

А так гарно починалась історія “кохання за гроші” Романича і Миронівки:

One thought on ““… Онищенківці, з речами на вихід”, ???, Насіров перший, миронівські останні?

  1. вадік

    Олександр Онищенко ! Дай тобі Боже здоров”я !!!! А ви всі заздріть мовчки ! Як крав ,то і ділився . А теперішні майдануті лише в свою пельку тягнуть !

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити