• atsukraine
  • valentine-day
  • robota-za-kordonom
  • atskava

Напередодні Свята Перемоги в Карапиші, на запрошення Анатолія Степановича Даниленка,  завітали його бойові друзі з Мар’їнки  Донецької області . Гостями були перший заступник голови Мар’їнської  військово цивільної адміністрації полковник Юрій Малиш та його дружина, чарівна пані Інна, також офіцер.

Але головне питання було не відпочинок, а узгодження питань по виготовленню та  встановленню пам’ятника Тарасу Шевченку  в Мар’їнці. Повністю все фінансування та організацію процесу виготовлення та встановлення пам’ятника взяв на себе Анатолій Степанович Даниленко (та власне як і завжди це в нього відбувається, бо чекати поки хтось зробить не привчений…).Тож перш за все поїхали в Карапишівську майстерню, де й роблять пам’ятник.

Маючи  нагоду взяти інтерв’ю в таких неординарних, цікавих людей ми нею скористались.

Не будемо переказувати те, що можна побачити на відео, лише коротко анонсуємо – обговорювалось питання організації встановлення пам’ятника, а потім  інтерв’ю полковника Малиша та його дружини, пані Інни, про реальний стан справ у прифронтовій зоні, про місцеве населення, волонтерство  і  їхнє враження від півдня Київщини та Карапишів.

Сьогодні Анатолій Степанович, з передовою групою волонтерів Миронівки, відправляє в Мар’їнку вже завершений пам’ятник Тарасу Григоровичу Шевченку.  Найближчі дні в Мар’їнку поїдуть і всі інші наші волонтери на чолі  з Анатолієм Степановичем Даниленком.

За пару днів буде встановлення та урочисте відкриття. Але то вже матеріал наступної статті.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити