11 лютого 17 року в будинку офіцерів ЗСУ відбувся перший пленум Радикальної Партії Ляшка в ході якого було підведено підсумки 2016 року та поставлені основні цілі на майбутнє! Лідером РПЛ, Олегом Ляшком, були підведені підсумки роботи первинних організацій, ефективності роботи на місцях наших депутатів та аналіз результатів останніх виборів до об’єднаних територіальних громад.
“Головна наша перемога сьогодні – ми виконали дану людям перед виборами обіцянку і добилися радикального – вдвічі! – підвищення мінімальної зарплати. Завдяки цьому у січні доходи Пенсійного фонду збільшилися на 40%. Тому ми вигриземо з уряду підвищення пенсій і добиватимемось подальшого підвищення зарплат мінімум до 5000 грн на місяць” – зазначив Олег Ляшко.
Українцям – роботу і гідне життя!

Як і завжди виступ Анатолія Степановича Даниленка для присутніх в залі став несподіванкою.

Замість “теорії політичної боротьби” з трибуни було сказано про практичні речі щодо економіки України (в тому числі і тіньової), рівня життя (наспраді сьогодні це виживання) Українців і що практично, і в стислі строки, потрібно робити, щоб не загубити націю і Державу.

Не всім сподобався виступ Анатолія Даниленка, причина банальна і проста: замість розмов про “покращення” треба самим ставати і важко напружено працювати над реальним ростом добробуту людей, які нас вибрали до органів влади і доручили відстоювати їхні інтереси в усіх інстанціях.

Час на розмови давно вже вичерпано…

“Заможні громадяни – сильна держава”, ніхто цей месендж ніколи не зможе заперечити і це має бути головним в практичній реалізаціїї партійної програми: це основні тези з виступу депутата Київської обласної ради Даниленка Анатолія Степановича

Використано матеріали https://www.facebook.com/RG.Lysenko

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити