Сьогодні, Захисники Вітчизни, вітання вам з святом від вашого побратима – Миронівчанина Володимира Мусієнка:

6 – го грудня в Україні відзначають День Збройних Сил. Свято було засновано Верховною Радою України ще в 1993 році.
Але по-справжньому про військовослужбовців згадали лише тоді, коли біда прийшла в наш спільний дім. Зараз вони – остання надія країни на краще майбутнє. І їхнє свято, 6 грудня, це не просто чергова урочиста дата, а день, коли Україна вшановує своїх синів, які відстоюють її незалежність і територіальну цілісність.
З Днем збройних сил України! Тепер це справжній загальнонародне свято. Свято справжніх чоловіків і справжніх природжених воїнів.
Від щирого серця вітаємо всіх військовослужбовців України, всіх добровольців, всіх волонтерів, ВСІХ, ВСІХ, ВСІХ, хто стоїть на варті миру і захисту нашої України.

Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших сімей, спокій близьких – в ваших надійних, сильних руках. Тож прийміть вітання з найкращими побажаннями: здоров’я, добра, світлого настрою, професійних успіхів і без втрат, бо ви нам потрібні!

Ми вас завжди чекаємо додому!!!

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

fifteen − eleven =

Очистити формуВідправити