• robota-za-kordonom
  • atskava
  • atsukraine

 Одного разу, близько 2-години ночі, гр. С. прийшов до будинку свого знайомого, де  на території  домоволодіння помітив велосипед та акумулятор.

Скориставшись пізньою годиною та відсутністю сторонніх осіб гр. С. підійшов до вказаних речей взяв акумулятор, який поклав на багажник велосипеда, якого він теж там помітив і з викраденими речами залишив вказане домоволодіння.

Вказані викрадені речі   гр. С. заховав у  траві,  з метою подальшої їх реалізації.

Наступного дня,  коли господиня помітила відсутність своїх речей. громадяни повідомили в поліцію.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами працівникам поліції вдалося встановити крадія. Ним виявився місцевий житель, знайомий сина господині будинку, який раніше у них бував дома.

По даному факту порушено кримінальне провадження за ст. 185 КК України (крадіжка).

Шановні громадяни, вкотре наголошуємо, що не залишайте свої речі на подвір’ї та в легко доступних місцях, щоб не наражати їх на небезпеку та не втратити власні речі, які привернуть увагу «гостей». Тому запрошуючи до свого двору сторонніх осіб, цінні для Вас речі краще прийняти з видного місця від інших очей. Так Ви вбережете себе від крадіжки та  не спровокуєте «гостей» щось викрасти. Навіть якщо Ваші речі були на вулиці в денний час, то на ніч їх варто зачинити в підсобному приміщенні, цим самим запобігши легкому доступу до них.

Миронівський відділ поліції

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити