12.02.2017р. в м.Миронівка  було затримано  гр.Н,  жителя Кагарлицького району, який при  собі мав брезентову сумку, в якій знаходились частини викрадених оградок. Проведеними заходами було встановлено, що вказаний громадянин вночі шляхом відгинання руками та відбиття ногами викрадав алюмінієві оградки із цвинтаря, що  м.Миронівка.  Викрадені речі останній мав намір збути в м.Києві. Викрадені речі вилучено. По даному факту порушено кримінальне провадження за ст.297 КК України ( наруга над могилою – це образливе ставлення, грубе знущання, демонстрація зневаги до місця поховання чи праху покійного).  Відповідальність передбачена кримінальним кодексом України – штраф до 100 неоподаткованих мінімумів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.

         Шановні громадяни! не будьте байдужими. Якщо Ви володієте інформацією щодо осіб, які вчиняють подібні правопорушення, просимо  повідомляти Миронівський ВП.

         (тел.  5-13-41, або безкоштовно з мобільного 102).

Миронівський відділ поліції

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити