Зустрівшись випадково на “Новій пошті” зав’язалась розмова. Ігор відправляв посилку на фронт хлопцям, я отримував замовлені подарунки домашнім до нового року.

Людей на “Н. Пошті” багато, часу зранку обмаль – вирішили зустрітись по обіді і поговорити за кавою.

(Відверто кажучи – “на поспілкуватись” напросився я, Ігор не дуже хотів даної розмови, але все ж погодився.)

Головне питання, яке мене цікавило – в чому причина “нездорового” інтересу до їх сімейного нелегкого і ризикованого бізнесу в селі Потоки з боку немісцевих людей, що тимчасово проживають в Миронівці? В чому істинні причини того потоку надуманого бруду, перекручених фактів і відвертої злоби, що виплескують на їхню сім’ю ці люди на певних інтернет – ресурсах?

Достатньо добре особисто знаючи батька Ігоря Васильовича, знаючи розсудливість Василя Івановича Педченка, порядність у відносинах, зваженість,не вірилось в те, що публікують ці “панове” про нього, про Ігоря та про сімейний бізнес.

І напевно аби не остання їх публікація про те, як миронівські волонтери і АТОшники отримували в облраді відзнаки за свої дії на фронті, я б не напрошувався на розмову, а так не зміг стриматись – дуже вже обурила брехня людей, котрі про збройні сили і бойові дії може колись тільки книжки читали.

Прикриваючись патріотизмом і боротьбою за якусь, тільки їм зрозумілу справедливість, насправді мають якісь свої меркантильні інтереси. Якісь “Робін Гуди” чи “нь’юбільшовики”  навиворіт.

Але Ігор твердо знає про істинні причини “наїздів” на сім’ю і на себе особисто – станом на сьогодні чисельність учасників Миронівської спілки ветеранів АТО складає майже 190 чоловік. Це люди з активною життєвою позицією і являють собою серйозну силу, на відміну від аморфних районних осередків партій і … державних органів влади. Тож з ними необхідно рахуватись і зламати їх нікому так просто не вдасться. А хто в нас любить сильних? Точно не влада і наближені до неї привладні структури.

Втім, не бачу необхідності коментувати розповідь Ігоря, тож дивіться самі і самі робіть висновки:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

five + eleven =

Очистити формуВідправити