26 жовтня в ЗОШ с. Зеленьки відбулись відкриті загальношкільні батьківські збори, на сайті є стаття про ці збори – “Загальні батьківські збори в ЗОШ села Зеленьки – керівництво школи батьків “не чує”“.

Оскільки збори не прийшли до консенсусу, учасники зборів вирішили провести повторні збори для вирішення питань що хвилюють батьків учнів Зеленьківської ЗОШ.

На повторні збори, що відбулися у вівторок 31 жовтня, батьки знову запросили представника сайту “Громада Миронівщини“.

Коментувати хід зборів і правильність, чи не правильність проведення зборів не будемо. Пропонуємо це зробити Вам, переглянувши відео з Зеленьок.

Але зауважимо наступне – під час присутності в залі сільської голови Вікторії Олександрівни Комар, збори проходили в належному форматі, сторони слухали промовців, без особливого шуму, гаму і достатньо спокійно. Як тільки сільська голова по службовим причинам покинула збори – ситуація вийшла з під контролю директора школи. Що є причиною, не нам судити, але на відео це добре видно.

Як наслідок – у всьому (в т. ч. і в 417 з 427 місць в рейтингу шкіл Київської обл. школи села Зеленьок згідно результатів ЗНО) винен сайт “Громада Миронівщини” і чомусь школа N3 міста Миронівка???

P.S. До речі – коментарі сайт не видаляє (хіба що нецензурні), тож коментуйте, в попередньому репортажі про збори в школі села Зеленьки всі коментарі опубліковано

 

6 thoughts on “Повторні батьківські збори в школі с Зеленьки: “… у всьому винен кореспондент”

 1. Мирослава

  Шановний Пане дописувач, я так і не знайшла у всьому тексті, хто ви такий. Представтесь, будь-ласка. Адже для того щоб лити бруд, ви спочатку скажіть про себе. Що стосується вашого попереднього допису (ще тут дублюю) абсолютна маячня і відсутність фактів. Які дерева ростуть? Скільки їх? Чи зверталися батьки раніше по цьому питанню? Як воно було вирішене? Як директор школи блокує його вирішення? Про автобус. Якщо водій змінює самовільно маршрут, коли це було? Такі справи публічним осудом не вирішуються, за таке є відповідне покарання. І якщо такого не відбулося донині- то те що ви кажете пусті балачки, або брехня по народному. Про батьківський комітет, взагалі нічого не зрозуміла, хто не дає батькам активно працювати? Що цьому перешкоджає? Комітет обирають самі батьки, а не Директор. Те саме про гуртки, загальновідомо, що кошти на позакласну роботу з учнями в державі не виділяються. Вся робота ведеться за додаткову оплату батьків. Якщо активні батьки зберуть кошти чи знайдуть спонсорів (як це робиться в інших школах), впевнена, педагоги не відмовлять, і все буде. Тож не буду продовжувати, а скажу одне: що на місці Людмили Петрівни, я подала б на вас до суду, за приниження гідності та наклеп. І виграла б його. Адже, ким би ви не були, ви не маєте права відправляти когось на пенсію, тим паче, що Директор- не пенсіонерка. А тим більше оббріхувати та поливати брудом. Людмила Петрівна Генералова -педагог і Директор з Великої Букви. І я пишаюся, що колись була її ученицею. А всі шановні активісти, які влаштували цей фарс, маючи особисті інтереси в усуненні з посади діючого Директора, майте на увазі- все повертається бумерангом. І Ви теж можете легко стати об’єктом глузувань і принижень. І Вас теж легко можна познімати на камеру та викласти в Інтернет.

 2. Факти “які перекрутили”, як виразились а попередньому коментарі не були перекручені. Це все ПРАВДА! Директор школи думає тільки про свою дупу,і тільки тоді коли доходить діло до скандалу, вона відразу ж починає “щось з цим робити “. А те, що викладачі школи її захищають, так звісно і треба, зараз без роботи ніхто не хоче залишитись.
  І так, випустила той факт що декілька років назад вельмиповажна Л. П так би мовити обікрала дитину… Запитати в неї про це потрібно.

  • Мирослава

   Пані Світлана, ви так говорите, що колектив боїться Директора. За всі роки, що Людмила Петрівна працює не було ні одного випадку звільнення когось із педагогів через її особисту неприязнь. В колективі завжди абсолютно демократичні стосунки. Людмилу Петрівну- поважають, а не бояться, як і повинно бути. А те, що ви написали слово “обікрала” – краще поясніть, бо такі речі на вітер не кидають. Чи ви додали для красного слівця? Аякже, тепер можна лити будь-який бруд, ви так думаєте?

 3. Факти “які перекрутили”, як випазились а попередньому коментарі не були перекручені. Це все ПРАВДА! Директор школи думає тільки про свою дупу,і тільки тоді коли доходить діло до скандалу, вона відразу ж починає “щось з цим робити “. А те, що викладачі школи її захищають, так звісно і треба, зараз без роботи ніхто не хоче залишитись.
  І так, випустила той факт що декілька років назад вельмиповажна Л. П так би мовити обікрала дитину… Запитати в неї про це потрібно.

 4. Лідія Гушель

  Директор школи, досвідчений вчитель, прекрасно володіє аудиторією. Не знаю, чому так званий кореспондент вирівшив цього не помітити. Можливо, в сценарії замовника цього не було. Чомусь і вигуків “Ганьба!”, якими його нагородили батьки, автор не показав. Але, що ж, кожен заробляє, як уміє: хтось своїми знаннями, а хтось – брехнею і підтасовуванням фактів.

 5. Лідія Гушель

  Як уміють деякі “кореспонденти” перекручувати факти! Звичайно, можна опублікувати тільки те, що вигідно замовникові. Адже гроші потрібно відпрацьовувати. А те, що матеріал замовлений – очевидно. Людина, яка називає себе кореспондентом, повинна була знати, що це було розширене засідання батьківського комітету, на якому розглядалося питання підвозу дітей до школи. Про це, до речі, було сказано директором Л.П.Генераловою.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити