Сіяч раціональних ідей і рішень

Восьмого червня в Білоцерківському національному аграрному університеті відбулась прес-конференція ректора університету, депутата Київської обласної ради Анатолія Степановича Даниленка.

На прес-конференцію були запрошені медійники з Миронівки, Богуслава, Кагарлика та Рокитного – головні редактори районних газет та місцевих телестудій. Мали честь бути присутніми тут також і представники інтернет-сайтів «Громада Миронівщини» та «Карапиші UA».

Коротко про Університет в стінах якого проходила пресконференція:

За неповних десять років Анатолію Степановичу і колективу викладачів та студентів БНАУ вдалось зробити майже неможливе – з руїн периферійного аграрного інституту виплекати Університет міжнародного рівня, котрий знають далеко за межами України і випускники якого цінуються на сучасному ринку праці.

У Анатолія Степановича Даниленка яскраво виражена унікальна здатність до життєдіяльності в суспільстві.  Він встигає всюди – керувати одним із найстаріших і найпотужніших навчальних закладів України, займатись науковими розробками, виконувати депутатську роботу і т.д. Та попри все це він володіє унікальною здібністю організовувати і супроводжувати різноманітні проекти  соціально-економічного і культурного розвитку територіальних громад  в нашому регіоні, давати аналіз та справедливу оцінку всіх подій, що відбуваються в державі Україна та за її межами.

Переконатись в цьому вам допоможе відео-репортаж з його прес-конференції, яку пропонуємо переглянути.

P,S. Запитання щодо Миронівського району і відповідь на них від Анатолія Степановича Даниленка в другій частині відео з 11хв. 56сек.  по 17хв. 56сек.

Спільний матеріал сайтів «Громада Миронівщини», «Карапиші UA» та газети «Карапишівська правда».

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

eighteen − six =

Очистити формуВідправити