• atskava
  • atsukraine
  • robota-za-kordonom

Минулого тижня в Карапиші на гостину (ділову зустріч) до Анатолія Степановича Даниленка завітав ексПрезидент України Віктор Андрійович Ющенко. Це не перший візит Віктора Андрійовича в Карапиші до Анатолія Степановича і його друзів по Радикальній партії Олега Ляшка.

І хоч слова патріотизм, на противагу промовам діючих нині високопосадовців, не прозвучало жодного разу – все те що сказав Віктор Андрійович був істинний, реальний патріотизм, біль за Україну в її нинішньому становищі.

Це не були популістські фрази “ні про що”. Все було подано в порівнянні, з глибоким аналізом причин та наслідків, з реальним баченням того, як Україні стати знову заможною і єдиною Державою.

Дякуємо Анатолію Даниленку за можливість взяти інтерв’ю в Віктора Ющенка і почути те, що не сміє озвучити нинішнє оточення нині діючого Президента України.

Прошу переглянути відео:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити