• atskava
  • robota-za-kordonom
  • atsukraine

На жаль ми не завжди цінуємо те, що створено руками попередніх поколінь – даємо можливість знищити , абож прихватизувати спритним ділкам майно належне громаді села чи міста. Це стосується і споруд навчально – виховного типу. Прикладом є відсутність на сьогодні дитячих садочків в багатьох селах Миронівського району. А немає дитсадка в селі, немає школи – через 20 – 30 років не буде й села.

Добре що не всі ще забули – яким має бути село і що в ньому повинно працювати для сільської громади.

Історія з дитсадком в селі Зеленьки вже давно у всіх на устах, але тільки віднедавна за ініціативи депутата Київської облради Анатолія Степановича Даниленка та за активної участі Миронівської РДА розпочалась реальна робота по відновленню дитсадка в селі.

На сторінках сайту ми вже писали про це “Зеленьки відроджуються: будують храми, в планах дитсадок“, “Дитсадок в Зеленьках буде! – виїздне засідання комісії освіти Київської облради в с. Зеленьки.

На жаль будівельники розпочали роботи без особливого ентузіазму – тож бліцнарада голови Миронівської РДА Ігоря Чорногода та Анатолія Даниленка з аналізом причин і способів привести графік робіт в передбачені договором строки незабаром дасть результати. Що найбільш цікаво – Церква Київського патріархату в селі майже закінчена – може тому що будують її не Миронівські будівельники – довгобудівці?

Прошу відео та фото (перші 15 фото з галереї внизу статті) з реконструкціїї дитсадка:

Свого часу спритні ділки користуючись прогалинами в законодавстві віджали в Миронівчан землю де ті десятиліттями тримали городи. На сайті є публікації про дану історію: “Люди при сьогоднішній владі на місцях – сироти, нікому з місцевих чиновників безплатно не цікаві.” , “Повернути землю!- вимагають близько сотні обдурених і розгніваних жителів Миронівки 10 жовтня 2015р. Відеорепортаж.“. На жаль по незрозумілим для людей причинам ситуація з узаконенням їхніх городів до цих пір не вирішена – знову обурені люди звертаються до Анатолія Даниленка за допомогою. На зустрічі присутній і голова Миронівської РДА Ігорь Чорногод, який також пообіцяв людям що бере ситуацію під свій контроль. Під час розмови з народом сільська голова села Росава розказує про віджату якимись панами землю в селі, де планувалось виділити земельні ділянки для воїнів АТО і іншим жителям села без погодження з сільською радою. НОНСЕНС, але це на сьогодні на жаль норма по всій Україні. Ігорь Чорногод та Анатолій Степанович пообіцяли дану прблему вирішити і повернути землю селу. Прошу на відео та фото ( в гелереї внизу статті фото з 16 по 19 )

Не сама краща ситуація і з дитсадком в селі Яхни, але роботи розпочато, обсяг будівельних робіт в порівнянні з Зеленьками набагато менший, тому нарада з будівелmниками і активом села пройшла спокійніше, але контроль з боку РДА, як пообіцяв Ігорь Чорногод буде мало не щоденний. Крім суто будівельних робіт в дитсадку, в селі накопичилась ще ціла низка проблем – відсутність доступної води (вода селі переважно на глибинах близько 50 метрів), аварійні дерева на території школи та дитсадка гілки при найменшому вітрі ламаються та руйнують дах, добре що нікого не травмувало). Все це потребує негайного вирішення і вирішується.

Є така Українська приказка: “Гуртом легше й батька бити”. Тому лише спільними зусиллями районної ради, активу сіл, РДА та її підрозділів, обласної ради та обладмністрації можна успішно вирішувати такі глобальні питання, які потребують значних фінансів. При цьому не потрібно чекати, що хтось прийде і дасть кошти, чи все зробить за нас. не будемо стукати в двері високих кабінетів. не будемо вимагати (просити) допомоги – ніхто її не дасть. Хоча досить часто просимо, а ті кому по роду діяльності потрібно відгукнутись мовчать. Це приклад роботи депутата Київської Облради пана Шандри і неодноразових звернень до нього жителів села Яхни – звернення є, а вирішення проблемних питань виборців немає.

Тож лише спільними зусиллями, залишивши осторонь амбіції і якісь особисті невдоволення можна працювати на благо людей і рідного краю, так є це сьогодні відбувається в Миронівському районі, так як працює депутат Київської обласної ради Анатолій Степанович Даниленко.

Пропонуємо фото і відео з Яхнів:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити