На Київщині планується створити чотири госпітальні округи з центрами у Бородянці, Василькові, Білій Церкві та Броварах.

Ініціатором та головним агітатором даної реформи виступає Міністерство охорони здоров’я в особі в.о. міністра Уляни Супрун, яка має досить неоднозначну репутацію в Україні.

Лунає багато розмов щодо її некомпетентності та непрофесіоналізму в сфері управління медициною, а на запитання журналістів про її освіту очільниця МОЗ чомусь тривалий час ухиляється від конкретної відповіді.
Але повернемося до медичної реформи – справа в тому, що населенню, в тому числі і в Миронівці, не можуть до кінця пояснити, які позитиви і негативи несе в собі дана реформа. А недостатня поінформованість, щодо таких необхідних змін, закономірно, викликає підозри і недовіру.

Втім про це ми скоро спробуємо поговорити з головним лікарем Миронівської ЦРЛ Віталієм Бубновим та депутатом Київської обласної ради Даниленком Анатолієм Степановичем. До речі, вони станом на сьогодні, роблять все можливе і неможливе, щоб зберегти лікарню в Миронівці щонайменше в тому стані, як вона є сьогодні, а вже потім працювати над її осучасненням. Бо якщо піти по сценарію реформ пані Супрун, то осучаснювати не буде що…

Лікарня в Миронівці працює сьогодні в штатному режимі, люди в районі (та як і у всьому світі), на жаль, хворіють і тому їх треба лікувати, і їх лікують.

Як це виглядає в Миронівській ЦРЛ прошу дивитись у нашому репортажі.

В нас виникло враження, що робиться все можливе для лікування людей, але лікарі таки не Боги…

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити