1626 року в США губернатор колонії Форт-Оранж (це нині м Олбані, а в 1625 році – Новий Амстердам) Пітер Мінуїт купив у індіанців всю територію острова Манхеттен в обмін на металеві ножі, намисто, дзеркала та інші дрібнички. В цілому ця покупка обійшлася в 24 долара.

Ситуація з організацією спекулятивного ринку продажу землі в Україні, до якої нас спонукають наші західні “друзі” і їх грантоїди в Україні, дуже нагадує приведену вище історію.

Про те як має бути сформовано цивілізований продаж землі в Україні, хто має мати право приіоритетної покупки землі, про захист селян від демпінгових цін на землю, розвиток села і створення нових робочих місць на селі в інтерв’ю Даниленка Анатолія Степановича, доктора економічних наук, професора, академіка НААН, депутата Київської обласної ради.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити