Цього року, на прохання жителів м. Миронівка, освячення пасок у Великдень, 08 квітня 18 року, буде проводитись до 9 години ранку (Настоятель храму Всіх Святих Землі Української м. Миронівка, благочинний Миронівського благочиння протоієрей В. Петрик).

ХРИСТОС ВОСКРЕС! Цими короткими, але сповненими великою вірою, надією і любов’ю словами з року в рік ми зустрічаємо найбільше, найрадісніше та найважливіше християнське свято – Воскресіння Господа, Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа

 

РОСКЛАД БОГОСЛУЖІНЬ  в Храмі Всіх Святих Землі Української м. Миронівка:

 04.04.18 СЕРЕДА ЗРАДА ЮДИ

      08   30   ЧАСИ  (СПОВІДЬ)

      09 00 ЛІТУРГІЯ РАНІШЕОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ (ПРИЧАСТЯ)

 05.04.18 ЧЕТВЕР СПОМИН ТАЙНОЇ ВЕЧЕРІ    

     08 30   ЧАСИ  (СПОВІДЬ)

     09 00 БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ (ПРИЧАСТЯ)

     16 00 ЧИТАННЯ 12 СТРАСНИХ ЄВАНГЕЛІЙ

06.04.18 ПЯТНИЦЯ         

     08 30   ЧАСИ  (СПОВІДЬ)  ВИНОС ПЛАЩЕНИЦІ

07.04.18 СУБОТА  БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

     08 30   ЧАСИ  (СПОВІДЬ)

     09 00 БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ (ПРИЧАСТЯ)

     22 00 ЧИТАННЯ АПОСТОЛА

     00 00 ПАСХАЛЬНА УТРЕННЯ

08.04.18 ПАСХА   

     00 00 ПАСХАЛЬНА УТРЕННЯ

02 00 БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ

     З 04 00 ДО 09 00 ОСВЯЧЕННЯ ПАСОК

НАСТОЯТЕЛЬ ХРАМУ ОТЕЦЬ ВОЛОДИМИР 0988253131

ХРАМ ВІДЧИНЕНО ЩОДНЯ З 08 00 ДО 12 00

В одному з тропарів пасхального канону ми чуємо: «Воістину священна і святкова ця спасительна ніч воскресіння…». Звістка про Христа, Який постав із гробу, ллється променями духовного світла з кожного православного храму.

Подія Пасхи Христової робить нас причасниками смерті та воскресіння Спасителя світу, дає нам уже тепер відчути невимовну радість майбутнього вічного життя у Бозі. Гріх відірвав людину від Бога, зруйнував гармонію між Творцем і творінням. У світі стали панувати тління та смерть. Здавалося, що життя світу – це суцільна трагедія, абсурд, бо для чого жити, якщо рано чи пізно усьому прийде кінець. Але Христос, Син Божий, істинний Бог, зійшов з неба, втілився від Діви Марії, жив земним життям, зазнаючи від людей наруги і страждань, помер страшною смертю на хресті, щоб спасти кожного з нас. Спасительне Христове воскресіння принесло людині найбільшу свободу – свободу від гріха і смерті. Разом з апостолом Павлом та святителем Іоаном Золотоустим ми, сповнені відваги, взиваємо: «Де твоє, смерте, жало? Де твоя, пекло, перемога? Воскрес Христос – і ти повалене!»

Дорогі у Христі брати і сестри. Щиро вітаю Вас з найбільшим християнським святом – Пасхою. Вітаю наших воїнів, які мужньо захищають нашу землю від окупантів. Вітаю владу Миронівського району яка працює на єдність та добробут людей. Вітаю усіх православних християн Київського патріархату та у єдності з Московським патріархатом. Вітаю всю нашу Миронівську родину.

ХРИСТОС ВОСКРЕС – ВОІСТИНУ ВОСКРЕС. Настоятель храму Всіх Святих Землі Української м. Миронівка, благочинний Миронівського благочиння протоієрей Володимир Петрик.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

eighteen + thirteen =

Очистити формуВідправити