В селі жити нелегко. Так було завжди і на жаль так є і сьогодні. Але всупереч намаганням державників “задушити” села вони живуть і розвиваються. Процес супротиву знищення села очолюють люди яких нічим не злякати і не зламати.

В Яхнах це сільський голова Микола Васильович Логвиненко та фермери села, що його підтримують та допомагають у всіх справах. Є в селі і депутати, які мають вникати в проблеми селян і хоч щось для них робити. На жаль депутати не завжди пам’ятають про передвиборчі обіцянки і потім цураються своїх виборців. Що ж, бог їм суддя, а ми маємо думати кому віддаємо свої голоси на чергових виборах, і як будуть піклуватись про нас народні обранці. Яхни є яскравим прикладом депутатської “забудькуватості”. Про це та про те як сьогодні живуть і борються за своє виживання Яхнівчани сьогоднішнє інтерв’ю:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

12 − 2 =

Очистити формуВідправити