Хоч би як змінювалося життя нашого суспільства, День Пе­ремоги завжди залишається одним із найсвітліших свят. Україна — в числі країн, котрі витримали основний удар найжорстокішої в історії людства війни. За кількістю втрат вона поступається лише Росії — приблизно вісім мільйонів чоловік. Але час невблаганний: через кілька десятиліть не залишиться серед живих жодного свідка тих трагічних подій. Що казати про людей, якщо час не щадить навіть кам’яних пам’ятни­ків, покликаних служити постійним нагадуванням нащадкам про жахи війни.

На нас усіх лежить величезна відповідальність — зберегти пам’ять про війну, про людей, які розгромили нацизм. Не можна забувати про трагедії, інакше вони повторяться знову, причому в ще більш загрозливих масштабах і формах.

Вчора, 27.квітня, на околицi с. Центральне було проведено роботи по благоустрою територii де встановлено пам’ ятний хрест на згадку про те, що в серпнi 1941року тут велися запеклi кровопролитнi бої радянськоii армii проти нiмецько-фашистських загарбникiв за визволення Миронiвщини.
Іініціативу реставрації хреста і відновлення пам’ятної таблички підтримали спонсори Миронiвського осередку партii “Трибунал”, а також мiсцеві пошуковці на чолi з Тараненко I.

«Ніхто не забутий, ніщо не забуте!» — повторюємо ми й тепер, звертаючись до народної трагедії тієї війни. Але, на жаль, про ветеранів традиційно згадуємо лише в День Перемоги. Па­м’ятники й військові поховання досить часто стають безгоспними й через відсутність систематичного догляду руйнуються

Сiльський голова села Центральне Рябчук С.Г. 

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити