Сьогодні, 23 грудня, відбулась чергова сесія Миронівської районної ради. Одним з питань було розгляд депутатського звернення депутата Миронівської районної ради Ткаченка Сергія Олександровича щодо відсутності теплопостачання та негайного відновлення теплопостачання до оселі гр. Єгорової Ю. О., що проживає в м. Миронівка по вул. Пироженка. Депутати підтримали звернення Сергія Олександровича одноголосно. Постановили в строк до 28 грудня створити депутатську комісію для вияснення причин відсутності опалення в будинку даної громадянки та подачі необхідних рекомендацій Миронівській районній раді щодо термінового вирішення питання відновлення постачання тепла в будинок гр. Єгорової Ю. О.

Тим часом гр. Єгорова має ще якийсь час мерзнути (ніхто не знає відповідь на питання “як довго ще мерзнути?”) поки депутати “призначать винних” та приймуть необхідні рішення для теплозабезпечення будинку по вул. Пироженка.

P. S. Цілком вірогідно, що питання подачі тепла в оселю гр. Єгорової доведеться вирішувати не Миронівській районній раді, а раді громади Миронівської ОТГ, котра буде обрана 23 грудня 2018 року і скоріш за все це буде саме так.

Тим часом людина буде мерзнути…

Насправді ціна питання (як для районної ради) смішна – в межах 20 – 25 000 грн (котел, труби, 3 батареї, лічильник газу, документація, робота виконавців). Вартість новорічного корпоративу Миронівської районної ради буде вищою “в рази”.

Депутатський запит депутата Миронівської р. р. Ткаченка С. О. та інші документи прикладені до запиту:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

nineteen − 6 =

Очистити формуВідправити