Час від часу ми ходимо на чергові вибори до органів влади і когось обираємо. Хочемо вибрати кращих депутатів, ніж мали раніше. Та чи завжди нам це вдається ?

Для прикладу пропоную переглянути відео з останньої сесії Київської обласної ради (643 сесія від 16 березня 2017 року).

На превеликий жаль, Вам не вдасться побачити активності переважної більшості депутатів в захисті Ваших законних прав і свобод. В захисті своїх бізнес інтересів може вони й активніші, але важко це побачити, не маючи необхідних професійних навиків і знань. Тому спробую звернути увагу на те, що все-таки не вдається заховати депутатам за красивими словами.

В ряді матеріалів, на сайті, ми публікували про наших волонтерів і їхні поїздки в прифронтову зону.

Допомога Авдіївці від Миронівчан“, “Олег Содель (Волонтерський центр): волонтерська поїздка в прифронтову Мар’їнку“, “7 тон гуманітарки в зону АТО від Миронівського району“, “А. С. Даниленко з волонтерами Миронівки та Білоцерківського НАУ – гуманітарка вже в Мар’їнці“, “Сало “Командирське made in Миронівка” від Анатолія Даниленка друзям в Мар’їнку“, “… за 150 метрів вже війна” – Анатолій Даниленко про поїздку в прифронтову Мар’їнку” та в багатьох інших публікаціях.

З Мар’їнки Анатолію Степановичу Даниленку надійшов лист з вдячністю за допомогу і проханням допомогти по- можливості ще. Відмовляти людям в тій скруті, в якій вони перебувають в зоні війни, гріх.

Анатолій Степанович, надіючись на підтримку колег- депутатів, на сесії Київської обласної ради зачитав лист з Мар’їнки.

Депутати віднеслись з розумінням і підтримали прохання так, як і всі прості і геть небагаті люди по всій Україні.

Важко уявити, що сьогодні люди ходять на роботу “за трудодні”, як півстоліття тому, але це так, є подібні речі – близько тисячі триста співробітників ветмедицини Київщини чотири місяці не отримують зарплату через недбальство чиновників. І нікому до цього немає діла.

Анатолію Даниленку і заступнику Київської облради Миколі Стариченку довелось півгодини переконувати депутатів і присутніх в сесійній залі чиновників Київської ОДА вирішити дану проблему, віддати людям чесно ними зароблене. Відстояли Радикали – Ляшківці ветеринарів, молодці!

Також, з подачі Анатолія Степановича, прозвучало питання про критичну ситуацію з епідемією чуми свиней в Київській області. А маємо вже реально епідемію, тільки всі державні мужі про це знають та закривають очі – так проблему не вирішимо. Треба негайно приймати необхідні міри, інакше свиней незабаром в Україні не буде. Знову з Китаю “мило в шкірі” будемо завозити?

Також депутатів турбує питання тарифів і собівартості газу та електроенергії, бо в цих тарифах і собівартості багато “цікавинок”. Недаремно ж наш миронівський Робін Гуд Олександр Онищенко (забирав у бідних – віддавав багатим) мішками носив “зелені” гроші кому треба…

Прошу звернути увагу на млявість багатьох депутатів при розгляді питань повістки дня сесії – “не горять очі в хлопців і дівчат, немає запалу в словах, немає дій після слів”.  Не цікаво їм там, а жаль, ми на них надіялись…

Повне відео з сесії Київської обласної ради від 16 березеня 2017 року:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити