• atskava
  • robota-za-kordonom
  • atsukraine

 Вчора, напередодні Дня Вчителя, в школі села Пустовіти відзначали 40 річний ювілей школи. В вересні 1977 року середня школа села Пустовіти відчинила свої двері для школярів села. Пройшли десятиліття, перші випускники цієї школи вже пенсіонери, сьогодні приводять до школи онуків. І як і сорок років раніше в школі лунає дзвоник, тепер вже для дітей і онуків перших учнів цієї школи.

Про історію школи детально можна ознайомитись на сайті школи: “Пустовітська ЗОШ I-IIIст“, там же можна взнати як і чим живе сьогодні школа і школярі села Пустовіти.

Святкувати вирішили в сільському будинку культури, який до речі в дуже пристойному стані, що не може не радувати.

В залі зібрались нинішні учні, їх батьки, дідусі та бабусі школярів і гості свята. Звучали хороші добрі слова на адресу педагогів школи, як нинішніх, так і тих кого вже на жаль немає серед нас.

Не обійшлось і без подарунків школі.

Як сказав помічник депутата Київської облради Анатолія Степановича Даниленка Юрій Балацький: “… до хороших людей з порожніми руками ходити не можна” та й вручив подарунок школі – медіацентр з потужним підсилювачем та акустикою від Анатолія Даниленка.

Анатолій Степанович в школі сусідів буває регулярно і завжди “не з порожніми руками” і не сам – то з екскаватором і газозварювальниками для ремонту водопроводу і теплотраси, то з спеціалістами по котельному обладнанню, і завжди чомусь на свята – новий рік, ювілей школи і т. п.

Не прийшли з порожніми руками і представники влади району – голова Миронівської РДА Ігор Черногод вручив школі сертифікат на отримання комп’ютерів, лишніми вони в школі точно не будуть і пилом не припадуть. Колеги з відділу освіти презентували школі принтер. Були вручені грамоти від міністерства освіти, квіти, подарунки. Пустовітівські школярі дали хороший концерт для педагогів та батьків.

Ювілей школи відзначили яскраво і щиро:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити