• atsukraine
  • robota-za-kordonom
  • atskava

На жаль не всім подобаються еволюційні позитивні зміни в нашому місті. Деструктивні сили зацікавлені лишити все так. як це було вчора і позавчора використовуючи принцип: “чим людям гірше, тим нам краще”.

Хтось залишиться без роботи, заплати і звичних хабарів. Хтось не буде обраний до органів влади і втратить вплив на певні процеси, мотивація і проблеми в кожного свої. Але всі вони йдуть від питання: хто і як розподілятиме бюджетні кошти?

Саме ті, хто втрачає доступ до цього цікавого процесу, і роблять перепони створенню об’єднаної територіальної громади в Миронівці.

При цьому використовуються самі брутальні і брудні технології – пишуться у всі можливі інстанції нічим не підтверджені скарги, від роботи відволікається маса людей, котрі мають все те перевіряти.

Має місце і відверта брехня і наклепи, все що можна використати в боротьбі за владу і гроші використовується, в тому числі і послуги “бдітєльних” громадян. При всьому цьому ніхто з “борців за права трудового народу” особливо не перейматься тим, що переступає через закон і нехтує совістю.

Міський голова Миронівки Віталій Миколайович Савенко максимально відверто розповів про те, який і від кого йде супротив в процесі створення територіальної громади в Миронівці:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити