Минулої суботи в Миронівці на центральному міському стадіоні відбувся VІ  відкритий легкоатлетичний пробіг на честь тренера, майстра спорту СРСР Каменєва В.О., серед юнаків і дівчат.      

Змагання проводилися з бігу на 300м,  500м   і 1000м.  Брали участь у змаганнях команди: Таращанської ДЮСШ,  Кагарлицької ДЮСШ і Миронівської ДЮСШ, понад 80 учасників.

Організатором та спонсором спортивного заходу є Миронівська міська рада, за кошти міста утримується міський стадіон, який в чудовому доглянутому стані, та фінансуються практично всі спортивні заходи, в тому числі і нагороди для переможців змагань. Тож заступник міського голови Миронівки В. М. Савенка Олександр Вікторович Шпиль привітав юних спортсменів з святом, побажав здоров’я, наснаги та хороших спортивних результатів (до речі – переможцем в одній з естафет є донька пана Олександра – Анастасія Шпиль):

Переможцями в естафеті на 300м стали:

Шпиль Анастасія,  Голінка Олександра,  Коцюра Олександра,  Кирпата Софія,  Гаркуша Владислав,  Свитко Павло,  Чучмій Олександр,  Тарасенко Єгор.

  Призерами в цій дисципліні були:

Маринка Марія,  Торгало Ангеліна,  Азубуогу Сабіна,  Терентьєва Марія,  Даниленко Аміна,  Васильченко Єлизавета,  Луценко Надія,  Михайленко Аріна, Величко Максим,  Йовенко Дмитро,  Панченко Назарій.

Переможці на дистанції 500м:

Яворська Наталія,  Приймаченко Анастасія,  Горошко Ліза,  Сидоренко Олена,  Середюк Ярослав,  Колибаба Іван.

Призерами на цій дистанції були:

Юраш Юлія,  Осадча Анна,  Рожанська Діана,  Губа Каріна,  Боровик Аліна,  Дремлюк Анастасія.

Переможцями на дистанції  1000м стали:

Кульчіцький Власій і Негрій Артем.

Призерами на 1000м стали:

Азубуогу Джастін,  Бідненко Віталій і Негрій Назар.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1 × 3 =

Очистити формуВідправити