• valentine-day
  • atskava
  • atsukraine
  • robota-za-kordonom

Особи, які проживають разом з інвалідом I і II групи внаслідок психічного розладу, який потребує постійного стороннього догляду, отримуватимуть допомогу у розрахунку різниці між трьома прожитковими мінімумами на кожного члена сім’ї та середньомісячним сукупним доходом сім’ї за попередні шість місяців, але не більше ніж прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць. Відповідні зміни внесенні до Порядку надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним. Прийнятим рішенням даний Порядок приведений у відповідність до норм Закону України від 6 грудня 2016 року № 1774-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”.

 

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 березня 2017 р. № 151

Київ

Про внесення зміни до пункту 3 Порядку надання
щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає
разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного
розладу, який за висновком лікарської комісії
медичного закладу потребує постійного стороннього
догляду, на догляд за ним

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміну до пункту 3 Порядку надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 серпня 2000 р. № 1192 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 31, ст. 1314; 2004 р., № 12, ст.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити