«… Ми йшли з Афганістану. Ми перемогли. Тоді ми ще багато чого не знали.
 Не знали, що через два роки зникне країна,

за яку ми воювали, і стане немодним носити ордени “померлої” держави.
Що ще багато років великі люди десь там, нагорі, будуть сперечатися,  чи потрібна була ця війна чи ні, і вирішувати за нас,

хто правий і хто винуватий … »
З фільму “9 рота”.

Війна в Афганістані тривала 9 років 1 місяць і 18 днів. Понад 15 тисяч радянських воїнів загинули на чужій землі, 6 тисяч померли згодом від ран і хвороб, 311 людей зникли безвісти. Це були найбільші втрати Радянської Армії з часів Великої Вітчизняної війни.
У 1989 році, 15 лютого останні радянські війська залишили Афганістан. Так закінчилася 10-річна війна … І зрозуміло, що День виводу військ з Афганістану – це і свято афганців-ветеранів, і день пам’яті і скорботи по всих загиблих воїнах – інтернаціоналістах.
Історична справедливість і почуття глибокої вдячності ветеранам воєн, ветеранам бойових дій, які відстоюють інтереси Вітчизни, в тому числі і за її межами, – невід’ємна частина наших патріотичних традицій. Зберегти пам’ять про кожного товариша, що не повернувся з бою, подякувати живим – голвне в діяльності спілки воїнів – інтернаціоналістів Миронівського району , що стала ініціатором проведення товариського волейбольного турніру, присвяченого цій пам’ятній даті, який відбувся в м.Миронівка 08 квітня 2017 року.

08.04.2017 р в спортивному залі Миронівської середньої школи N 3 проводився товариський матч з волейболу, присвячений 28-ій річниці виведення Радянських військ з республіки Афганістан.
Зібралися чотири команди спортсменів різного віку.
Перед початком гри, з вітальним словом до учасників звернулися Колісник Юрій Іванович, голова РО УСВА (воїнів – інтернаціоналістів). Він зазначив непорушність військових традицій і пам’яті про них, побажав спортсменам і присутнім в залі вболівальникам удачі в спорті та в житті!

Присутній на святі Савченко Ігор Самійлович, голова ради ветеранів Миронівського району, також привітав спортсменів і побажав всім присутнім на турнірі мирного неба, здоров’я та перемог над інколи непростими ситуаціями в житті.
Турнір вдався! Заряд бадьорості, радості та оптимізму надовго залишиться  і в учасників змагань і у вболівальників!
Перемогла дружба!!!

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити