Лідер Радикальної партії – Олег Ляшко переконаний, що ключова проблема в Україні – це бідність, адже в людей немає ані роботи, ані грошей на найнеобхідніше. За словами політика, влада цю проблему не вирішує, навпаки – замість створення умов для розвитку виробництва, надання бізнесу дешевих кредитів – консервує Україну в стані “бананової республіки”, сировинної колонії.

“Уряд бере на себе зобов’язання скасувати мораторій на вивіз лісу-кругляка, запровадити продаж землі, підняти пенсійний вік – і цілий ряд інших драконівських зобов’язань, які в підсумку призводять до одного: українці продовжують бути бідними, залежними, без роботи, без можливості годувати свою сім’ю”, – зазначив Ляшко.

За його словами, Радикальна партія категорично не згодна з такою політикою і пропонує свій план економічного зростання. Ключовий пункт якого – радикальне підвищення доходів українцям, яке пролобіювала РПЛ і за яке не голосувала “Батьківщина” і Опоблок.

“Давайте подивимось наслідки від підвищення мінімалки: доходи держбюджету зросли на 50%,  доходи Пенсійного фонду – на 40%, доходи місцевого бюджету – на 70%. Ось результати того, що ми вигризли  це підвищення. Але ми вважаємо, що підвищення до 3200 мінімальної зарплати є недостатнім. Добиватимемось, щоб мінімалка була 5000 грн на місяць. Ми вимагаємо від уряду з 1 квітня підняти зарплати до цього рівня”, – зазначив нардеп.

Він також додав, що збільшення доходів Пенсійного фонду від підвищення зарплат створює підстави для підвищення пенсій.

“Уряд зобов’язаний внести до парламенту законопроект і підвищити пенсії. Півмільйона людей отримують пенсію в Україні менше тисячі гривень. Мільйони людей, які мають по 30-40 років стажу, отримують пенсію 1,5-2 тис.грн. Раніше уряд казав, що немає можливості підняти пенсії, бо немає доходів ПФ. Сьогодні, коли РПЛ добилася підвищення мінімальних зарплат, є перевиконання доходів Пенсійного фонду, це означає, що уряд повинен віддати людям гроші, зароблені тяжкою працею. Але без ніякої зрівнялівки, чим більше трудовий стаж – тим більше пенсія, яку заробила собі людина! Щоб мінімальна пенсія була 3000 грн. Ми цього вимагаємо від уряду. І ми цього доб’ємося”, – зазначив Ляшко.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити