Травень багатий на сімейні свята – це і день мами (минула неділя), і день сім’ї, котрий святкують сьогодні, випускні дні в школах та дитсадках і на завершення 1 червня День захисту дітей.

Тож цього місяця багато публікацій присвячених дітям і відношенню до дитинства нас – дорослих; про те, наскільки ми дійсно “дорослі”, наскільки ми відповідаємо глибокому змісту цього терміну і чи все можливе ми робимо для щасливого дитинства нашої малечі.

В Миронівці багато робиться для дітей – за останні роки в місті з’явилось багато хороших, продуманих місць для активного відпочинку дітей та їхніх батьків. Не оминають увагою міський голова Віталій Миколайович Савенко, виконком та депутати міської ради і дитячі дошкільні заклади.

В тісній співпраці з депутатом Київської облради Анатолієм Степановичем Даниленком, спільними зусиллями, та залучаючи спонсорів, роблять максимум можливого для покращення умов перебування та відпочинку дітей в дитячих закладах міста.

Про дітей Миронівки та місто на сайті пізніше буде окрема стаття, а сьогодні репортаж з Центру розвитку дитини “Зернятко”:

Фоторепортаж з дня МАМИ в ЦРД “Зернятко”:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

four × 1 =

Очистити формуВідправити