З виду це звичайний дитячий садок, але для дітей тут криється цілий всесвіт, який можна досліджувати, бути справжнісінькими першовідкривачами.

В “Зернятку” можна стільки всього досліджувати, пересипати-перелити, намалювати або розфарбувати. Можна навіть приготувати смачний пиріг чи вареники, попрати, як мама, милуючись райдужними мильними бульбашками, або постукати молотком, як тато. Словом, цілий світ можна покласти на долоньку і,як слід, його розглянути.

За цим всім стоїть наполегливий і терплячий труд колективу дитсадка і батьків цих чудових талановитих дітлахів.

А розпочинала все те, чим сьогодні може похвалитись “Зернятко” Лілія Вікторівна Галка (директор дитячого центру) на початку дев’яностих з менше ніж 10 діток і повного занепаду закладу. Тоді була криза у всіх, але в когось криза перейшла в ліквідацію, а в небагатьох – в позитивний розвиток і класний результат.

Але за всім. чим може похвалитись “Зернятко” стоїть важка напружена праця колективу, директора, батьків дітей і друзів. Друзів не дуже багато, але вони чесні і допомагають чим можуть. Це міська рада Миронівки на чолі з міським головою Віталієм Савенком, депутат Київської обласної ради Анатолій Даниленко і ще ряд організацій і підприємців – тож велика дяка їм від діток і колективу дитячого центру “Зернятко” за доброту, щедрість та допомогу.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

14 − 13 =

Очистити формуВідправити