26 червня: минулого року відбулось “закладення каменю та освячення хреста храму Покрови Божої Матері в селі Олександрівка“, на сайті Карапиші, UA була публікація з приводу цієї знаменної для села події.

Пройшов рік, начебто й небагато часу, але роботи виконані на будівництві Храму Покрови Божої Матері в Олександрівці дуже значні – вже встановлено дах, на свято “Покрови Божої Матері”, це 14 жовтня 2017 року відбудеться перше богослужіння.

Священник Отець Володимир сказав вчора з цього приводу наступне: “… з допомогою Божою і саме головне за допомогою тих людей яких послав нам Бог будується цей Храм”.

Валентина Петрівна Даниленко щоденно піклується будівництвом Церкви Покрови Божої Матері в сусідньому селі Олександрівка, хоча термін сусіднє трохи неправильний – це фактично одне село, межа між селами існує формально – закінчуються Карапиші і починається Олександрівка. Тож Олександрівка для родини Даниленків не менш близька і рідна ніж Карапиші, практично “сусідня вулиця”.

Багато часу і енергії віддає будівництву Церкви в Олександрівці і Анатолій Степанович Даниленко – не перший Храм будується за його керівництва і фінансування, та скоріш за все й не останній.

Недаремно і сільська голова села, і Отець Володимир, і люди в селі кажуть: “… Храм Покрови Божої Матері в нашому селі – то за покликом душі Валентини Петрівни, за її фінансування і підтримки”

Храм спроектував архітектор Олег Семенович Слєпцов, професор, доктор наук, бард – просто дуже талановита, відкрита, щира і обдарована людина.  Близький товариш Анатолія Степановича Даниленка. Пропонуємо подивитись один з кліпів Олега Семеновича

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

three × two =

Очистити формуВідправити