Голова ТВК по виборах до Миронівської міської ОТГ, пані Паришкура Світлана Анатоліївна, повідомляє наступне:

Кандидати на посаду Миронівського міського голови Миронівського району

Київської області


з/п
Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата на посаду міського голови
Суб’єкт висування кандидата на посаду міського голови (назва місцевої організації політичної партії або самовисування)
1 Мигитка Віктор Федорович Миронівська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Київській області
2 Савенко Віталій Миколайович Миронівська районна організація Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
3 Колісник Юрій Іванович Миронівська районна партійна організація Всеукраїнського об»єднання «Батьківщина»
4 Замелюхін Сергій Вікторович Самовисування
5 Околот Наталія Василівна Миронівська районна організація Соціалістичної партії України
6 Глушко Валентина Петрівна Самовисування
7 Даниленко Валентина Федорівна Самовисування
8 Бондаренко Ігор Васильович Самовисування
9 Дячук Роман Васильович Самовисування
10 Волошин Юлія Василівна Самовисування
11 Савчук Наталія Миколаївна Самовисування
12 Ігнатова Валентина Василівна Самовисування

Кандидати в депутати Миронівської міської ОТГ:

МИРОНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП”

 


з/п
Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності) кандидата у депутати
Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати
1 Скидан Андрій Григорович

 

перший кандидат

 

2 Антоненко Микола Леонідович 23
3 Бабій Андрій Миколайович

 

16
4 Бабенко Микола Павлович

 

10
5 Бондар Ольга Володимирівна

 

12
6 Вавілов Іван Іванович 4
7 Гончарова Галина Василівна 21
8 Гроха Тетяна Вікторівна 11
9 Дрига Вадим Вікторович 18
10 Івашина Неля Миколаївна 25
11 Комірна Олена Андріївна 9
12 Коробка Юрій Олександрович 19
13 Лазоренко Лариса Іванівна 1
14 Литвиненко Оксана Петрівна 24
15 Манжелій Юлія Василівна 6
16 Нестеренко Володимир Олександрович 22
17 Околот Сергій Олександрович 8
18 Ситник Анатолій Павлович 3
19 Собко Валерій Миколайович 2
20 Світко Денис Васильович 15
21 Ткаченко Тетяна Миколаївна

 

17
22 Тереня Євгеній Юрійович 7
23 Федоренко Михайло Петрович 26
24 Хуторний Андрій Миколайович 13
25 Цидик Дмитро Володимирович 5
26 Чала Ірина Василівна 20
27 Шкварко Вікторія Вікторівна

 

14
МИРОНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛІСТИЧНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ

 


з/п
Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності) кандидата у депутати
Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати
1 Мінченко Віталій Вікторович Перший кандидат
2 Андрюшин Володимир Васильович 2
3 Бабала Валентина Вікторівна  13
4 Безкровний Ігор Миколайович 3
5 Василенко Олександр Васильович 14
6 Галка Дмитро Миколайович 12
7 Горбачова Катерина Василівна 15
8 Дерев’янко Анна Анатоліївна 25
9 Дрига Денис Олександрович 18
10 Дубовик Дмитро Юрійович 22
11 Жигальцова Надія Петрівна 23
12 Кириленко Максим Сергійович 21
13 Коваленко Віктор Анатолійович 4
14 Козачук Тетяна Іванівна 8
15 Кутісов Микола Пилипович 26
16 Мартиченко Вадим Вікторович 1
17 Новіцький Анатолій Миколайович 5
18 Онопрієнко Наталія Іванівна 16
19 Рябченко Таїса Василівна 20
20 Сіренко Марія Василівна 6
21 Сулиця Лідія Іванівна 9
22 Тереня Валентин Анатолійович 11
23 Тереня Олег Юрійович 7
24 Харченко Антон Миколайович 17
25 Харченко Сергій Васильович 19
26 Чайка Володимир Миколайович 24
27 Чала Людмила Петрівна 10
МИРОНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ

“РАДИКАЛЬНА  ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ”

 


з/п
Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності) кандидата у депутати
Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати
1 Мигитка Віктор Федорович Перший кандидат

 

2 Андріуца Василь Андрійович 24
3 Бурлєт Олексій Володимирович  

11

4 Вакуленко Андрій Володимирович 7
5 Герман Іван Михайлович 6
6 Губка Андрій Васильович 13
7 Дмитренко Алла Володимирівна 17
8 Донченко Олег Андрійович 1
9 Запорожець Констянтин Олегович 4
10 Згура Тетяна Вікторівна 14
11 Ільченко Наталія Вікторівна 9
12 Козачок Валентина Віталіївна 10
13 Мостіпан Сергій Петрович 25
14 Нагірний Василь Миколайович 26
15 Поліщук Богдана Юріївна 15
16 Рихло Марина Петрівна 20
17 Романюк Валентин Леонідович 12
18 Рудюк Олександр Валерійович 16
19 Собко Геннадій Миколайович 2
20 Содель Олег Олександрович 23
21 Фалат Віталій Васильович 5
22 Чиридник Сергій Анатолійович 3
23 Чучмій Юлія Сергіївна 21
24 Шпиль Віталій Вікторович 18
25 Шпиль Олександр Вікторович 19
26 Шульська Лариса Григорівна 22
27 Щербина Віктор Дмитрович 8
МИРОНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “СВОБОДА”

з/п
Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності) кандидата у депутати
Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати
1 Даниленко Олександр Юрійович  

Перший кандидат

2 Василенко Ігор Валерійович 6
3 Василенко Ірина Василівна 3
4 Воліхівський Микола Станіславович 8
5 Галета Володимир Миколайович 9
6 Даниленко Ольга Іванівна 2
7 Домаш Віктор Володимирович 24
8 Євтіхій Віталій Анатолійович 7
9 Іжак Олександр Іванович 14
10 Коваленко Олександр Миколайович 18
11 Копійка Михайло Іванович 12
12 Колосова Ірина Ярославівна 10
13 Коцюба Ігор Володимирович 1
14 Ситник Сергій Олександрович 22
15 Смаголь Віталій Миколайович 4
16 Степаненко Марія Василівна 23
17 Фролова Оксана Володимирівна 11
18 Хвостікова Наталія Миколаївна 25
19 Хутько Світлана Віталіївна 5
20 Хутько Сергій Анатолійович 13
21 Щербина Анатолій Леонідович 15
МИРОНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “БАТЬКІВЩИНА”

з/п
Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності) кандидата у депутати
Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати
1 Муравський Олексій Андрійович Перший кандидат
2 Бабич Артем Миколайович 4
3 Берлюта Оксана Вікторівна 10
4 Бондаренко Петро Панасович 25
5 Войтюк Тетяна Іванівна 3
6 Голубєв Володимир Олександрович 21
7 Дебелий Олег Анатолійович 8
8 Дяченко Сергій Миколайович 12
9 Євтушенко Сергій Михайлович 2
10 Заболотній Іван Петрович 23
11 Запара Петро Петрович 5
12 Заріцький Андрій Михайлович 18
13 Калина Микола Арсейович 14
14 Кашицина Інна Валентинівна 15
15 Кирилюк Роман Васильович 6
16 Красовицький Олександр Олександрович 13
17 Кришкова Галина Гарріївна 20
18 Крохмаль Іван Миколайович 26
19 Литвин Вячеслав Миколайович 17
20 Муха Тетяна Іванівна 24
21 Оберемок Наталія Анатоліївна 9
22 Олефіренко Борис Анатолійович 22
23 Половець Олександр Анатолійович 16
24 Страшок Галина Іванівна 1
25 Харченко Олексій Олександрович 19
26 Череватий Андрій Вадимович  

11

27 Шкапа Світлана Степанівна  

7

МИРОНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

 


з/п
Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності) кандидата у депутати
Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати
1 Савенко Віталій Миколайович Перший

кандидат

2 Бараннікова Інна Юріївна 17
3 Бесараб Мар`яна Олександрівна 10
4 Бубнов Віталій Олександрович 3
5 Гереханов Юрій Геннадійович 5
6 Горобець Микола Олександрович 25
7 Гуленко Світлана Олександрівна 12
8 Доник Наталія Михайлівна 15
9 Зановяк Андрій Олегович 7
10 Кириленко Віра Вікторівна 23
11 Кондратенко Володимир Іванович 4
12 Кузьменко Анатолій Дмитрович 16
13 Кульчицька Лариса Вячеславівна 2
14 Литвин Наталія Михайлівна 14
15 Масло Олег Володимирович 20
16 Морозенко Віталій Леонідович 21
17 Нечипоренко Володимир Анатолійович 9
18 Орлюк Олег Григорович 19
19 Осіпчук Наталія Федорівна 1
20 Правдзіва Ірина Володимирівна 22
21 Сіроштан Андрій Анатолійович 24
22 Терентьєв Юрій Олексійович 6
23 Ткаченко Олег Володимирович 8
24 Хутько Наталія Володимирівна 18
25 Чупис Таміла Петрівна 13
26 Шабалтун Галина Іванівна 26
27 Ярмоленко Сергій Васильович 11
 

МИРОНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»


з/п
Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності) кандидата у депутати
Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати
1 Бонар Ігор Іванович Перший кандидат
2 Бабич Людмила Андріївна 7
3 Блощаненко Оксана Іванівна 21
4 Бованенко Ігор Петрович 6
5 Бованенко Олександр Миколайович 19
6 Бонар Тамара Володимирівна 4
7 Володько Ігор Володимирович

 

3
8 Голуб Володимир Васильович 15
9 Доник Тетяна Михайлівна 11
10 Дубовий Володимир Іванович

 

24
11 Капишин Олег Миколайович 23
12 Коломієць Яніна Володимирівна 26
13 Красноліцька Юлія Григорівна 10
14 Лисенко Валентина Олександрівна 14
15 Лисенко Олександр Володимирович 9
16 Макарова Марія Ігорівна 13
17 Міляновська Наталія Анатоліївна 20
18 Позднякова Олена Ігорівна 8
19 Сеньковська Орися Володимирівна 16
20 Травень Богдан Іванович 18
21 Федоренко Владислав Михайлович 1
22 Шевченко Лариса Анатоліївна 5
23 Шульга Володимир Михайлович 2
МИРОНІВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «НАШ КРАЙ»

 


з/п
Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності) кандидата у депутати
Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати
1  

Кривов’яз Павло Вікторович

 

Перший кандидат

2 Боровик Едуард Васильович 24
3 Бриленко Ярослав Миколайович  

3

4 Волошин Олександр Станіславович 26
5 Генералов Роман Юрійович  

11

6 Гирина Альона Миколаївна  

6

7 Горовенко Олександр Олексійович  

15

8 Гулєвич Світлана Валерівна  

14

9 Гулєвич Руслан Анатолійович 21
10 Заболотний Володимир Володимирович

 

 

7

11 Іванюк Євгеній Володимирович  

4

12 Ільченко Олександир Петрович  

1

13 Кулик Таїса Вікторіївна 20
14 Кривов’яз Ольга Іванівна  

13

15 Омельченко Оксана Ярославівна 23
16 Семенов Олександир Володимирович  

12

17 Соловей Світлана Валеріївна 18
18 Ставишенко  Ярослав Анатолійович  

2

19 Стрижеус Ігорь Олександрович 25
20 Тарасенко Віталій Вікторович  

5

21 Товмач Юрій Миколайович 22
22 Цабенко Дмитро Васильович  

8

23 Цабенко Ольга Григорівна 9
24 Чекусов Василь Іванович  

16

25 Шульський Віктор Петрович 19
26 Юзик Олександр Михайлович  

17

МИРОНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “НАРОДНИЙ ФРОНТ”

з/п
Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності) кандидата у депутати
Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати
1 Колісник Рафік Васильович Перший кандидат
2 Андросюк Наталія Анатоліївна 5
3 Андрющенко Віра Михайлівна 25
4 Бондаренко Андрій Михайлович 17
5 Дворник Сергій Валентинович 21
6 Деньга Юлія Олексіївна 24
7 Колісник Любов Іванівна 8
8 Кузьменко Леонід Володимирович 22
9 Кузьменко Любов Вікторівна 16
10 Левицький Олександр Францович 15
11 Лисенко Павло Миколайович 7
12 Лисіков Олександр Павлович 1
13 Лось Тетяна Володимирівна 19
14 МасліченкоІгор Володимирович 18
15 Ніколенко Тетяна Іванівна 11
16 Олефіренко Михайло Петрович 6
17 Палагнюк Олександр Анатолійович 13
18 Рубець Володимир Васильович 9
19 Сіренко Олександр Сергійович 3
20 Соловей Інна Миколаївна 14
21 Тешкевич Олексій Антонович 2
22 Харченко Анатолій Вікторович 4
23 Хоменко Яна Анатоліївна 12
24 Чередніченко Тетяна Євгеніївна 26
25 Чупис Андрій Васильович 10
26 Шевченко Володимир Вікторович 20
27 Шилько Юрій Юрійович 23
МИРОНІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ”

з/п
Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності) кандидата у депутати
Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати
1 Катанов Олександр Вікторович Перший кандидат
2 Вишовата Оксана Володимирівна 18
3 Гаращенко Віталій Михайлович 6
4 Кудла Ірина Володимирівна 26
5 Мазепа Наталія Анатоліївна 7
6 Моніч Сергій Валерійович 2
7 Сидорченко Олександр Іванович 4
МИРОНІВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНА ПЛАТФОРМА НАДІЇ САВЧЕНКО»


з/п
Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності) кандидата у депутати
Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати
1 Місійко Валерій Миколайович Перший кандидат
2 Єрмоленко Олександр Володимирович 12
3 Капшук Василь Петрович 2
4 Кисимес Віталій Миколайович 16
5 Кисимес Олена Миколаївна 15
6 Коновал Поліна Павлівна 5
7 Кривов’яз Оксана Анатоліївна 14
8 Лісова Юлія Віталіївна 11
9 Ляшенко Любов Іванівна 19
10 Орел Тетяна Володимирівна 20
11 Ситник Євген Олексійович 4
12 Худин Юрій Васильович 1
МИРОНІВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ 

з/п
Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності) кандидата у депутати
Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати
1 Жукотанський Дмитро Олександрович Перший кандидат
2 Безп’ятий Сергій Анатолійович 12
3 Буряк Микола Анатолійович 13
4 Вершута Оксана Валентинівна 9
5 Гаркавенко Оксана Василівна 24
6 Гніденко Олександр Миколайович 14
7 Гук Андрій Федорович 10
8 Гунько Іван Степанович 1
9 Дерій Олена Євгенівна 8
10 Заболотній Юрій Володимирович 2
11 Захарченко Оксана Володимирівна 6
12 Капустей Леся Степанівна 18
13 Кириленко Анна Миколаївна 7
14 Кириленко Ярослав Миколайович 3
15 Королевич Руслана Вікторівна 19
16 Лебедь Марина Олександрівна 25
17 Мазур Анатолій Миколайович 4
18 Одинокий Олександр Михайлович 26
19 Одноволик Ірина Валеріївна 15
20 Плищенко Людмила Леонідівна 22
21 Прокопік Тетяна Миколаївна 23
22 Ріпка Аліна Олександрівна 16
23 Романенко Віталій Іванович 17
24 Терентьєв Євгеній Юрійович 5
25 Устименко Роман Борисович 11
26 Фрей Степан Іванович 20
27 Читулян Олег Олексійович 21
МИРОНІВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РІДНЕ МІСТО”

з/п
Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності) кандидата у депутати
Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати
1  

Сьомін Сергій Лермонтович

 

Перший кандидат

2 Бабенко Сергій Миколайович 16
3 Бойко Олена Петрівна 1
4 Бондаренко Богдана Вікторівна 12
5 Боченко Людмила Дмитрівна 6
6 Верхолаз Дмитро Петрович 7
7 Голубєва Світлана Володимирівна 25
8 Горбенко Валентина Миколаївна 17
9 Горбенко Сергій Іванович 4
10 Дубровін Олексій Леонтійович 2
11 Капля Тарас Миколайович 11
12 Комарова Алєся Володимирівна 24
13 Комаров Дмитро Миколайович 20
14 Красноліцька Віта Михайлівна 3
15 Манжелій Владислав Іванович 23
16 Мокрієнко Павло Юрійович 21
17 Мруга Роман Миколайович 9
18 Островська Руслана Іванівна 26
19 Пилипенко Віра Михайлівна 14
20 Пономаренко Світлана Василівна 13
21 Пославська Ганна Миколаївна 15
22 Степаненко Аліна Валеріївна 8
23 Степаненко Володимир Петрович 5
24 Фесенко Наталія Валеріївна 18
25 Чередніченко Юлія Анатоліївна 22
26 Шайда Олег Володимирович 10
МИРОНІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

 


з/п
Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності) кандидата у депутати
Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат у депутати
1 Шпиль Віктор Васильович Перший кандидат
2 Близнюк Богдана Валеріївна 22
3 Бордюг Раїса Дмитрівна 2
4 Булавко Зоя Петрівна 20
5 Володько Павло Юрійович 5
6 Галка Лілія Вікторівна 7
7 Горобець Микола Васильович 26
8 Деркач Юлія Миколаївна 9
9 Довбня Наталія Григорівна 15
10 Загородній Микола Леонідович 25
11 Калайда Руслан Миколайович 11
12 Костенко Людмила Іванівна 16
13 Мироненко Олена Михайлівна 1
14 Морозенко Максим Леонідович 21
15 Опанасенко Ольга Петрівна 3
16 Перепелиця Наталія Олексіївна 13
17 Пиженко Любов Миколаївна 6
18 Свистун Валерій Миколайович 12
19 Соколенко Олександр Михайлович 4
20 Токовенко Володимир Степанович 10
21 Томашевська Алла Михайлівна 24
22 Шмельов Тарас Григорович 17
23 Якименко Оксана Анатоліївна 14
24 Юхименко Ірина Валентинівна 23

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

five × 1 =

Очистити формуВідправити