6 березня в Миронівському районному будинку культури відбулись урочистості в честь свята наших чарівних жінок – міжнародного жіночого дня 8 березня.

Вщерть заповнений зал, ніякого формалізму і офіціозу – всі вітання в честь наших милих дам від чистого серця. щиро і з гумором, не обійшлось і без легкої іронії – голова Миронівської райради Валентина Усик в привітанні зауважила: “…жінка самий сильний чоловік”, втім їй важко заперечувати. Ми, чоловіки, в великому неоплатному боргу перед нашими половинками, тому треба працювати над цим питанням більш інтенсивно і серйозно, не відкладаючи на потім…

Вітання, нагородження, класні виступи аматорських колективів Миронівського району і насамкінець розкішний концерт народного артиста України Павла Дворського і синів, організований нашим депутатом і меценатом Анатолієм Степановичем Даниленком.

За що йому Велике Спасибі від Миронівчан – вхід був вільний, це дарунок Миронівським жінкам від Анатолія Степановича.

До речі, як повідомив помічник Анатолія Даниленка, Юрій Балацький (він супроводжував Дворських під час концертного туру в Богуслав і Миронівку), Миронівчани прийняли Павла Дворського і синів яскравіше, з більшим захватом і оваціями.

Свято вдалося, хочеться побажати щоб усмішки і гарний настрій був з нашими милими жінками всю весну. а не тільки 8 березня, а потім, на літо, ми для них щось ще придумаємо і організуємо.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити