• atsukraine
  • robota-za-kordonom
  • atskava

ВІДПРАЦЮВАННЯ 

      З 01.03.2017 року на території Миронівського району проводяться профілактичні заходи, спрямовані на стабілізацію криміногенної ситуації, реалізацію державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства та держави, протидії злочинності, а також виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.

Шановні громадяни! Наголошуємо, що за незаконне носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передачу чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу законодавством передбачено кримінальну відповідальність за ст.263 КК України.

Громадяни, які добровільно звернулися до поліції, щоб здати зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, що незаконно зберігали, звільняються від кримінальної відповідальності.

 Тому, якщо Ви володієте інформацією про осіб, які вчиняють злочини із застосуванням зброї, незаконно зберігають її, просимо повідомляти Миронівський ВП за тел..5-13-41 або  безкоштовно з мобільного 102.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити