• atsukraine
  • atskava
  • robota-za-kordonom

З святом, дорогі вчителі, учні та батьки учнів!

В Миронівській ЗОШ N3 26 травня відбулася урочиста лінійка, присвячена закінченню навчального року. Цього ранку на шкільній площі звучали слова привітань і побажань на адресу випускників від вчителів, підростаючого покоління і гостей свята.
Вчителі – це не функція, що не деталь освітнього процесу, а люди, які теж дуже, дуже втомлюються, тому що вчитель – одна з найбільш важких професій на землі. І найважливіша.
Ми всі пам’ятаємо своїх вчителів, з величезною вдячністю згадуємо тих, хто зумів достукатися, пояснити і захопити. Зустріти хорошого вчителя – величезна вдача для будь-якого учня, щастя, яке залишиться з ним назавжди.
Сьогодні Останній дзвінок. І шкільні вчителі вже не пам’ятають про те, як втомлювалися, засмучувалися, сумували про недбайливих двієчників, вони дивляться на своїх вже геть дорослих випускників, а учні – на них, і в цей момент відходить все другорядне і залишається важливе.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити