Незабаром в Україні, в т.ч. і в Миронівці, знову наступить зима. Традиційно для комунальних служб держави це виглядає так: “… зима настала несподівано”. В Миронівці останні роки комунальники навчились даною фразою не користуватись і достатньо ефективно можуть і вміють протистояти в боротьбі з негодою та “аномальною кількістю опадів та ожеледицею”. Достатньо тепло минулої зими було і в закладах, де опаленням займається міська рада – щонайменше температура була в межах рекомендованих норм. Опалювальний сезон міська рада розпочала 15 жовтня, про що було повідомлено всі служби, задіяні в нарахуванні субсидій, тож пора вже їх турбувати для нарахування.

Так що панове (чарівні панянки) Миронівки, ковзани та лижі будемо використовувати за прямим призначенням – для відпочинку, а не для походів на роботу та з роботи (щонайменше так обіцяє міський голова Віталій Савенко і сказаному ним можна вірити, виходячи з досвіду минулих років).

Як підготувалось місто і комунальники Миронівки до зими 2018 – 2019 років, і чи не будемо ми через замети добиратись до виборчих дільниць 23 грудня (вибори в Миронівську міську громаду) в інтерв’ю міського голови Миронівки Віталія Миколайовича Савенка:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1 × three =

Очистити формуВідправити