• robota-za-kordonom
  • atskava
  • atsukraine

Дорогі наші вчителі!
В чудовий жовтневий день, коли осінь радує всіх своєю неповторною красою, в кожен дім приходить чудове свято – День учителя.
В цілому світі немає роботи більше шляхетної і потрібної, ніж ваша, тому що ви формуєте основу успішного майбутнього кожної людини з самого раннього дитинства! І немає в цей день нікого, хто не згадав би з вдячністю своїх улюблених педагогів, які дали йому знання, оточили турботою, увагою, зігріли теплотою своїх сердець.
Немає жодної професії на Землі, яка б не починалася зі шкільної лави, тому День вчителя – це воістину всенародне, улюблене свято.
Учителем бути нелегко, життя постійно висуває педагогам високі вимоги: змінюються технології навчання, навчальні програми, вводяться нові освітні стандарти.
Сьогодні на вашу адресу прозвучить багато добрих і хороших побажань від колег, учнів та батьків, ви варті тих вітань і побажань, бо з вас починається життя.

Також приєднуюсь до цих привітань і бажаю вам творчого натхнення, нових досягнень, відмінного настрою. І нехай всі ці побажання збудуться!

Прийміть щирі слова подяки за вашу складну і відповідальну роботу, увагу і доброту.
Нехай завжди і всюди вам щастить, а талановиті учні радують своїми перемогами і досягненнями.
Будьте щасливі, будьте здорові!

З повагою і любов’ю Анатолій Даниленко, голова постійної комісії Київської обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності та релігії.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити