Сьогодні ми живемо, любимо, будуємо плани на майбутнє, вчимося або працюємо завдяки тому, що в далекому 1945-му році була завойована Перемога у Великій Вітчизняній війні.

На щастя, ще є можливість сказати спасибі за цю Перемогу і допомогти тим, хто є справжнім хранителем пам’яті про війну – ветеранам.
Дарувати учасникам Великої Вітчизняної війни турботу, увагу і спілкування насправді дуже просто, але так для них важливо. Розуміючи це, міський голова Миронівки Віталій Савенко і депутат Київської обласної ради Анатолій Степанович Даниленко прагнуть до того, щоб ветерани відчували вдячність від молодшого покоління і, що не менш важливо, отримували необхідну матеріальну допомогу.

Анатолій Даниленко: “… ми намагаємося підтримувати ветеранів і літніх людей постійно і агітуємо до цього наших земляків. На жаль не всі і не завжди розуміють необхідність подібної благодійності. Але завдяки саме цим ветеранам війни і на жаль нині вже покійним їхнім фронтовим побратимам, ми маємо сьогодні можливість дискутувати про правильність, чи не правильність святкування Дня Перемоги. Не було б Перемоги, то не було б і багатьох критиків цього знаменного дня. Про це треба пам’ятати і добре думати, перш чим вирішувати настільки непрості речі”.

Тим не менш, є час навесні, коли всі ми традиційно вітаємо цих людей – ветеранів війни. Їх залишилося зовсім небагато і шкода, що про героїв згадують тільки раз на рік … Саме тому, кожного року не лише перед святом Перемоги, а й в інші Знаменні дати, ми вручаємо фронтовикам продуктові набори та фінансову допомогу, які доставляємо ветеранам особисто.

Так і цього року ми не забули про земляків – фронтовиків:

Знаючи багато історій ветеранів, ми розуміємо, як мало з них живуть в колі люблячої родини. Вони заслужили на турботу і увагу, на те, щоб молоді і повні сил люди допомогли їм жити ще довго і безтурботно, саме ЖИТИ, а не виживати. Ветеранам не потрібні ні гучні промови, ні транспаранти. Дати їм хоч трохи уваги і доброго слова, за зроблений ними подвиг досить просто – їм потрібно допомогти достойно жити.
Давайте на секунду спробуємо оцінити несправедливість, яка торкнулася більшості цих людей і з якою вони вже не в силах боротися. Давайте будемо вміти бути вдячними цим людям:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

seven + twenty =

Очистити формуВідправити