Минулої суботи, в переддень свята Великодня, ректор Білоцерківського Національного Аграрного Університету ( БНАУ), Даниленко Анатолій Степанович, запросив до Маслівки, в Маслівський Аграрний Коледж. Так, ніякої помилки, тепер вже в коледж.

З квітня цього року велика і кропітка робота колективу педагогів – аграрників з Маслівки та БНАУ отримала належну оцінку – заклад перейшов на більш високий щабель, віднині це коледж;  Маслівський аграрний коледж імені П.Х. ГАРКАВОГО Білоцерківського національного аграрного університету.

Свого часу ведучі телеканалу «Київ» дуже влучно охарактеризували стан університету, ректором якого став Анатолій Степанович: “… очолив руїни університету і за п’ять років вивів Білоцерківський Аграрний університет на рівень одного з кращих аграрних ВУЗів  України».

Те ж саме і з Маслівським аграрним технікумом. Технікум вмирав…

Оновивши викладацький колектив, намітивши шляхи до виходу з кризи, спільними зусиллями взялись до роботи. Сьогодні вже можна сказати про те, що учбовий заклад отримав довгострокову перспективу розвитку і є актуальним в сучасних освітніх тенденціях. Тому й є висока оцінка – технікум набув статусу коледжу.

Звичайно, не могло це статись і без напруженої роботи всього колективу педагогів «Маслівки» на чолі з директором коледжу Пахович Наталією Марцинівною і заступника  директора з навчально-виробничої роботи Коломійця  Володимира Миколайовича.

Про великий репортаж з коледжу ми домовились на пізніше, а сьогодні – вранішня нарада на свіжому повітрі з Маслівського Аграрного Коледжу і Великодні вітання від директора коледжу Пахович Наталії Марцинівни та Даниленка Анатолія Степановича:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

five + 16 =

Очистити формуВідправити