З величезним задоволенням вітаю всіх з Днем знань, з 1 вересня! Позаду довгі літні канікули, під час яких усі ви встигли як слід відпочити. І зараз з новими силами готові приступити до навчання і роботи.

Сьогодні мені б хотілося побажати школярам та студентам легко і з ентузіазмом освоювати нові предмети, отримувати нові знання.

Вчителям же я побажаю ставитися до роботи з душею і натхненням, адже тільки ви здатні запалити в учнях тягу до навчання, тільки ви можете розвинути в них вміння думати, аналізувати, відчувати, співпереживати, що так важливо в сучасному світі.

Батькам учнів та студентів бажаю терпіння і мудрості – діти всі хороші, розумні і любимі, на жаль ми поодинці не завжди можемо це розгледіти, тож давайте разом плекати наших дітей.

Сподіваюся, що прийдешній шкільний рік буде цікавим, насиченим подіями, повним нових перемог і звершень – і пропоную нам всім разом зробити його саме таким!

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити