Священик Володимир Петрик:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Важке завдання. Розмістити ще іграшки, печиво та солодощі у вже загружений до верху автомобіль. Дякую дівчатам з ринку за 900 грн., Іграшки та інше. Ігумену Арсенію з Богуслава за печиво та крупу. Дякую своїм парафіянам, нашій громаді в Карапишах, всім кого не згадав. А незгадав я багатьох. Бог знає кожного і верне сторицею. Також прийшли кошти від діаспори з Великобританії для купівлі спортінвентаря.”

Незадовго до цього (з facebook): “… 14 грудня з Миронівки на фронт їде група волонтерів привітати дітей зі святом Миколая. Прошу вас, хто має можливість, пожертвувати солодощі, печиво та іграшки. Іграшки м’які для дітей з вадами розвитку. Також було б добре м’ячі для прифронтових шкіл. Все це приносьте або в міську раду або в нашу церкву. Якщо є запитання дзвоніть або пишіть.
Ви навіть не уявляєте як дітям важко жити у прифронтових районах і як вони зрадіють вашим подарункам. Слава Богу і Україні”

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити